Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ'NDEN İMAM HATİP'E DESTEK
Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin, Düzce Üniversitesi’nin akademik ve araştırma birimlerini ziyaret edebilmesine ve laboratuvar imkanlarından faydalanabilmesine imkan sağlanacak.
Eğitim 2017.05.04 - 12:54:36

Eğitim işbirliklerine her gün bir yenisini ekleyen Düzce Üniversitesi, Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu ile sosyal, kültürel ve bilimsel alanlardaki işbirliğini geliştirmek amacıyla bir protokol imzaladı.

Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilen imza törenine; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Gürol Ün, ortaokul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

İmza töreni öncesi bir konuşma gerçekleştiren Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Gürol Ün, Düzce Üniversitesi’nden daha önce talep ettikleri destek ve katkının resmi boyuta taşınmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sosyal, kültürel ve bilimsel alanlardaki desteği için Düzce Üniversitesi’ne teşekkür eden Gürol Ün, protokolün hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin yaptığı konuşmada, eğitim çalışmalarının protokol öncesinde başladığını ifade ederek, Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu’na eğitim, laboratuvar ve diğer alanlarda maddi ve manevi destek vermeyi istediklerini söyledi.

İşbirliği protokolünü çok önemsediklerini belirten Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise bu işbirliğinin fayda getireceğini söyleyerek, hem Düzce Üniversitesi Yönetimine hem de Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu Yönetimine teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının sonrasında imza törenine geçildi. İşbirliği protokolünü Düzce Üniversitesi adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü adına İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu adına Okul Müdürü Gürol Ün imzaladı.

İmzalanan protokol ile Düzce Üniversitesi; Ortaokulun ihtiyaç duyabileceği hizmet içi eğitim, eğitim alt yapısının iyileştirilmesi, öğretim programlarının zenginleştirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi konularında uygun görülen şartlar dahilinde uzmanlık desteği sağlayacak.

İşbirliği protokolü kapsamında Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin, Düzce Üniversitesi’nin akademik ve araştırma birimlerini ziyaret edebilmesine ve laboratuvar imkanlarından faydalanabilmesine imkan sağlanacak. Ayrıca öğrencilerin Düzce Üniversitesi Kütüphanesi’nden yararlanabilmesi, ortak projeler yürütülmesi gibi birçok alanda gerçekleştirilecek işbirlikleri ile eğitim niteliğinin artırılması hedefleniyor. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8