Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ YENİ ÖĞRENCİ PEŞİNDE
Öğrencilerle; Üniversiteyi tanıtan broşürler ve puan listeleri paylaşılarak yaklaşan LYS ve tercih dönemi öncesinde öğrencilerin bilgilenmeleri sağlandı.
Eğitim 2017.05.06 - 14:07:46

Düzce Üniversitesi, Educaturk tarafından Sakarya Üniversitesi Kampüsünde düzenlenen "Yükseköğretim Günleri" etkinliğinde, üniversite adaylarıyla buluştu. Ayrıca Zonguldak TED Koleji tarafından düzenlenen Üniversite Tanıtım Günü etkinliğine de katıldı.

Sakarya’da Vakıf ve devlet üniversitelerinin yer aldığı etkinlikte,yaklaşık yüz orta öğretim kurumundan öğrenciler, yükseköğretim kurumlarıyla bir araya geldi. Düzce Üniversitesi tanıtım standını ziyaret eden öğrencilere; Düzce Üniversitesi’nin Fakülteleri, Yüksekokulları ve Meslek Yüksekokulları ile lisans ve ön lisans programları anlatılarak Düzce’nin şehir yaşamı, sosyal ve kültürel özellikleri hakkında bilgiler verildi.

Sakaryalı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Düzce Üniversitesi standında öğrencilerle; Üniversiteyi tanıtan broşürler ve puan listeleri paylaşılarak yaklaşan LYS ve tercih dönemi öncesinde öğrencilerin bilgilenmeleri sağlandı.

Kurulduğu günden beri doğru ve yerinde alınan kararlarla gelişimini sürdüren Düzce Üniversitesi’nin, öğrencilere sağladığı imkanlar, yurtiçi ve yurt dışı öğrenci değişim programları, sosyal ve kültürel etkinlikler gibi birçok konuda detaylı açıklamalarda bulunuldu.

İki gün süresince devam eden “Yükseköğretim Günleri” etkinliğinde, öğrencilere yönelik seminerle düzenlendi. “Kurumsal İletişim ve İletişimde Öz Farkındalık, “Sen Hiç Yürüyen Merdivende Koştun mu?”, “Öğren, Oyna, Eğlen”, “Meslek Seçimi ve Kariyer Planlama” ,“Eğitimde Bütünsel Beyin Yaklaşımı” gibi birçok başlıkta düzenlenen seminerlerle öğrenciler, bilinçli tercih yapma konusunda bilgi sahibi oldu.

 

“YÜKSEKÖĞRETİMDE DOĞRU ADRES” VURGUSU

Zonguldak Öğretmenevi’nde düzenlenen organizasyonda ise, Düzce Üniversitesi’ni, İletişim ve Tanıtım Koordinatörlüğü temsil etti. Düzce Üniversitesi tanıtım standını ziyaret eden rehber öğretmen ve öğrencilere; Düzce Üniversitesi’nin Fakülteleri, Yüksekokulları ve Meslek Yüksekokulları hakkında bilgiler verilerek katılımcıların Üniversite ile ilgili bilgi edinmesine katkı sağlandı.

Düzce Üniversitesi’nde eğitim veren lisans ve ön lisans programlarıyla ilgili de detaylı paylaşımlarda bulunulan etkinlikte, Düzce Üniversitesi’nin sıralamalardaki başarıları, bölgesel kalkınmadaki öncü rolü, sosyal sorumluluk projeleri gibi birçok alandaki faaliyetleri katılımcılara aktarıldı.

Tanıtım materyallerinin de paylaşıldığı etkinlikte, Düzce Üniversitesi’nin yükseköğretimde doğru bir adres olduğu vurgulandı.

 

.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8