Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Sağlık çalışanları iftarda buluştu
Düzce İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından çalışanlara yönelik Kalıcı Konutlar'da bulunan Lavinya'da iftar programı düzenlendi.
Gündem 2017.06.19 - 15:50:44

 

 

İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Özyörük’ün ev sahipliği yaptığı iftar programına Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Bolu İl Sağlık Müdürü Seraceddin Com, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın yanı sıra kurum müdürleri ve sağlık çalışanları ile aileleri katıldı.

Programda konuşan İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Özyörük, “Bu dünyada yaptığımız her şey yarın karşımıza çıkacak. Gecemizi gündüzümüze katarak insanlığa faydalı işler yapmaya çabalıyoruz. Bu itibarla göreve başladığımızdan bugüne sizlerden beklentilerimizde çok yüksek oldu. Bundan sonrada yüksek bir hızla çalışmaya devam etmeyi umuyoruz”dedi.

 

FETÖ’YE ÇOK AĞIR TEPKİ

Özyörük, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da ülkemizin büyük bir badirenin eşiğinden döndüğünden bahsederek çalışanlara ithafen, “İçimizdeki beyinsizlerin yüzünden büyük bir uçurumun kenarından döndük. Yüce rabbimiz bize merhamet etti. Bahçemize bağladığımız bir köpek neredeyse kudurmuş ve bize saldırmak üzereydi. Bundan kurtulmuş olmamızdan dolayı biz gece gündüz 24 saat çalışsak yinede azdır. Yeni Türkiye’yi kurmaya başladığımız bu günlerde hepimize ciddi görevler düşmektedir. Her birimiz bu görevin kutsallığını hiçbir zaman unutmadan yüksek bir gayretle çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Önümüzde yapılacak çok büyük işlerimiz var, her birimiz kendimiz için değil Allah rızası için çalışmaya gayret edeceğiz” dedi.

 

“HİÇ DURMADAN ÇALIŞMALIYIZ”

Özyörük konuşmasını şöyle tamamladı; “İlimizde soluduğumuz havanın her gramı tertemiz oluncaya kadar, içtiğimiz her yudum suyun en küçük bir kirliliği olmayıncaya kadar, ilimizde yılda binden fazla yaptığımız sevklerin sıfıra düştüğünü görünceye kadar hiç durmadan çalışmak zorundayız. Bu itibarla bundan sonra sizlerden beklentilerimiz daha da yüksek olacak. Sözlerime Mevlana’nın bir sözüyle son veriyorum, Vakti şerifler hayrola, hayırlar fethola, şerler defola, ramazan bayramınız mübarek ola.”

Konuşmaların ardından, Bisiklet Kardeşliği Projesi kapsamında Suriye ve Iraklı misafirlerin İstiklal Marşını ezberleyen çocuklarına bisiklet hediye edildi.

 

 

 

 

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8