Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ YENİ BÖLÜMLERLE BÜYÜYOR
Lisans bölümleri arasında Felsefe ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü; ön lisans programları içerisinde ise Adalet, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ile Ormancılık ve Orman Ürünleri programları ilk kez öğrenci kabul edecek.
Eğitim 2017.07.18 - 14:57:46

Nitelikli eğitimi, teknolojik olanaklara sahip derslikleri ve laboratuvarları, donanımlı akademik kadrosu ve bilimsel başarılarıyla tercih edilen yükseköğretim kurumları arasında yer alan Düzce Üniversitesi, yeni açılan bölümleriyle gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

2017-2018 Akademik Dönemi için yaklaşık 7 bin öğrenci kontenjanı ayrılan Düzce Üniversitesi’nde, lisans bölümleri arasında Felsefe ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü; ön lisans programları içerisinde ise Adalet, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ile Ormancılık ve Orman Ürünleri programları ilk kez öğrenci kabul edecek.

Düzce Üniversitesi’nin 13. Fakültesi olan ve 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nda ilk kez eğitim hayatına başlayacak Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, bünyesindeki Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’ne TM-3 puan türüyle 40 öğrenci alacak. Ayrıca Uluslararası İlişkiler Bölümü de önümüzdeki eğitim döneminden itibaren Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde eğitimine devam edecek. Fen Edebiyat Fakültesi bünyesindeki Felsefe Bölümü ise TM-3 puan türünde 60 öğrenci kabul edecek.

Akçakoca Meslek Yüksekokulu programları arasında yer alan Adalet Programı YGS-3 puan türüyle 60 öğrenci alırken, Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu bünyesindeki Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı YGS-4 puan türüyle 40 öğrenci kabul edecek.

Düzce Üniversitesi’nin 10. Meslek Yüksekokulu olan ve 2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde ilk kez akademik hayata başlayacak Ormancılık Meslek Yüksekokulu ise YGS-6 puan türüyle kabul edilecek Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı’nda 40 öğrenciye ön lisans eğitimi verecek.

Düzce Üniversitesi, 30 bini aşkın öğrencisi, ulusal ve uluslararası bilimsel başarıları, bölgesel kalkınmaya olan katkıları ve ilk kez açılan bölümleriyle Ülkemiz için yeni değerler üretmeye devam edecek. (Düzce Postası Haber Merkezi)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8