Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ÇOCUK TEKNOPARK’TA MEZUNİYET TÖRENİ
Düzce Çocuk Teknopark 1. dönem eğitim programı kapanış töreni gerçekleştirildi.
Eğitim 2017.07.26 - 11:54:48

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark işbirliğiyle düzenlenen Düzce Çocuk Teknopark eğitim programının birinci dönem kapanış töreni, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Programa; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Düzce Teknopark Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özkan Şahin, öğretim üyeleri, eğitim programından mezun olan çocuklar ve aileleri katıldı.

Robotik, Kodlama, Laboratuvar, Sanat-Tasarım, Sosyal Girişimcilik, Güvenli Yaşam ve İlk Yardım ile bütünleştirilmiş, çağdaş öğrenme kuramlarıyla çocukların ilgi ve taleplerine göre hazırlanmış olan Düzce Çocuk Teknopark birinci dönem eğitim programı, Düzce Üniversitesi’nin alanında uzman akademisyenleri tarafından yürütüldü.

24 öğrencisi ile üç haftalık yaz okulu uygulaması şeklinde gerçekleştirilen eğitimlerde; becerilerini, yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştiren çocuklar, öğrenmenin eğlenceli yönünü keşfetti. Program, Düzce Çocuk Teknopark eğitim programını tamamlayan öğrencilerimizi temsilen Eren Ege Uğraş ve Zührenaz Elif Akbulut’un yaz okulu eğitim sürecinde yaşadıkları deneyimler ile ilgili düşüncelerini paylaşmalarıyla başladı.

Sonrasında konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Düzce Teknopark Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özkan Şahin, Çocuk Teknopark ile genç beyinlere analitik düşünceyi aşılamak istediklerini vurgulayarak, kendilerine destek olan Düzce Üniversitesi’ne, eğitimcilere ve Düzce Teknopark ekibine teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının sonrasında belge takdim törenine geçildi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin tarafından Düzce Çocuk Teknopark eğitimcilerine teşekkür belgeleri, çocuklara ise başarı belgeleri takdim edildi. Belgelerini alan öğrenciler, yaşadığı mutluluğu aileleriyle paylaştı.

Eğitim programına katılan öğrenciler ile birlikte tören pastası kesilmesiyle devam eden Düzce Çocuk Teknopark 1. Dönem Eğitim Programı Kapanış Töreni, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8