Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE BELEDİYESPOR PETKİM'E YENİLDİ
Düzce Belediyespor Basketbol takımımız, federasyon Kupası 2. maçında Petkimspor'a 81-77 mağlup oldu.
Spor 2017.09.02 - 15:34:47

FEDERASYON Kupası ilk maçında Telekom'u farklı mağlup eden Düzce Belediyespor Erkek Basketbol takımımız, 2. maçında son saniyelerine kadar heyecan içinde geçen maçta Petkimspor'a 81-77 mağlup oldu.

Maçın 1. Periyodunda 2 takım da sayı üretmekte zorlanırken, Petkimspor Ümit Sonkol ile iyi bir başlangıç yaptı ve periyodu 17-13 önde bitirdi.

2. periyot karşılıklı basketler ile geçildi. Aradaki fark 3 sayıya kadar indiği zamanlarda Petkimspor’da İvanov devreye girdi. Üst üste bulduğu sayılarla bu periyodu 40-35 Petkimspor önde bitirdi.

Maçın 3. periyodunda takımımız adeta fırtına gibi esti. Bu periyodun başlarında Eren Ocaktürk, üst üste bulduğu 5 sayıyla maça eşitliği getirdi. (40-40) Sonraki dakikalar Eren ve Ozan'ın üst üste sayıları ile farkı artırmaya başlayan takımımız 7-0’lık seri ile maçta 44-51 öne geçti. Petkimspor’da günün başarılı ismi Ümit Sonkol farkı daha da artırmamıza engel oldu. 5-0’lık seri ile Petkim farkı 2 sayıya indirdi. Periyodun bitimine 2 dakika kala Ümit Sonkol'un üçlüğü ile Petkim tekrar öne geçti. (54-53) 7-0’ lık seri ile Petkimspor bu periyodu da 58-53 önde geçti.

4. periyodun ilk 5 dakikası karşılıklı basketlerle geçildi. Petkim üstünlüğünü sürdürdü (69-65). Bu dakikalarda Düzce Belediyespor Eren Ocaktürk ve Corin Henry ile ayakta kaldı.

Son 4 dakikaya girilirken maçta kırılma anı yaşandı. Takımımız ritim bulup farkı 2 sayıya indirdiği sırada (69-67) Petkimspor’da İvanov'un üçlüğü arkasından da Ümit Sonkol'un turnikesi ile Petkim farkı tekrar 7 sayıya çıkardı. (74-67)

Son 3 dakikaya girilirken Hunt'un sayıları ile farkı tekrar 4 sayıya çektik. (74-70) Fakat Petkim’de İvanon karşılık vererek farkı 6 sayıya çıkardı. (76-70)

Son 2 dakikaya girilirken Ümit Sonkol, bulduğu üçlük ile maçtaki 24. sayısına ulaştı, aradaki farkı kapatmamıza engel oldu.(79-71)

Son 1.20’de kaptan Ersin Görkem'in üçlüğü ile tekrar Düzce Belediyespor tekrar umutlanırken, 45 saniye kala maçta bir kırılma anı daha yaşandı. Corin'in üçlüğünden isabet bulamadık.

Son 16 saniyeye girilirken Corin Henry 2 serbest atışı da sayıya çevirerek farkı 2 sayıya indirdi. (79-77) Bu sayıyla Corin maçtaki 23. sayısına ulaştı.

Petkim’in hücumunu faulle durdurduk. Petkimspor'dan Kelley 2 atışı da sayıya çevirdi. (81-77) Eren Ocaktürk'ün son saniye üçlüğü isabetli olmadı ve maçtan 81-77 mağlup ayrıldık.

Takımımızda Corin Henry 23 sayı 6 asistle oynarken, Eren Ocaktürk 14 sayı 9 ribaund ile mücadele etti.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8