Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AKÇAKOCA YERLEŞKESİ’NDE ORYANTASYON VE TANIŞMA TOPLANTISI
kçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile Akçakoca Meslek Yüksekokulu’nda eğitime yeni başlayan öğrencilere yönelik oryantasyon programı ve tanışma toplantıları düzenlendi.
Eğitim 2017.09.28 - 15:26:57

Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile Akçakoca Meslek Yüksekokulu’nda eğitime yeni başlayan öğrencilere yönelik oryantasyon programı ve tanışma toplantıları düzenlendi.

Programa; Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ve Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Seyda Faikoğlu, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hüsrev Çelik, ilgili bölümlerin akademik danışmanları, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Oryantasyon programı, Yrd. Doç. Dr. Seyda Faikoğlu ve Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hüsrev Çelik'in öğrencilere hitaben yaptıkları açılış konuşmalarıyla başladı. Uluslararasılaşmayı temel misyon edinen Düzce Üniversitesi’nin evrensel değerlere ve etik anlayışa sadık kaldığı, üniversitenin bu değerlere göre yönetildiği ve tüm eğitim programlarının bu değerlerle işlendiği vurgulandı.

Düzce Üniversitesi tarafından hazırlanan oryantasyon sunumunun öğrencilerle paylaşıldığı programda; Düzce Üniversitesi’nin misyonu, ders kayıt işlemleri,  mezun olabilmek için gerekli şartlar, öğrenim hayatına ilişkin yönetmelikler ve yönergeler, değişim programları ile Düzce ve Akçakoca'nın sahip olduğu tarihi, kültürel, turizm zenginlikleri hakkında yeni öğrencilere ayrıntılı bilgiler verildi.

Yükseköğretime başlayan öğrencilerin heyecanlı ve mutlu olduğu gözlenen ve yoğun bir katılımla gerçekleştirilen oryantaston programı, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8