Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.12.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AK PARTİ’NİN GENÇ KADROLARI YENİLENİYOR
AK Parti’nin Kaynaşlı, Gölyaka ve Yığılca İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın 5. Olağan Kongreleri hafta sonu yapıldı.
Siyaset 2030.-1.0- - 15:26:50

Kaynaşlı’da Oğuzhan Oğuz ve Gölyaka’daSemih Turgut yeniden seçildi. Volkan Temizel Yığılca’nın yeni gençlik kolları başkanı oldu.

AK Parti’nin Kaynaşlı, Gölyaka ve Yığılca İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın 5. Olağan Kongreleri hafta sonu yapıldı.

Kaynaşlı Gençlik Kolları kongresine katılan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Türkiye’nin tüm mazlumların tek umudu olduğunun altını çizerek, “Türkiye’nin umudu da AK Partidir. Türkiye’nin kaderi ile AK Partinin kaderi birdir. AK Partinin de umudu gençliktir. O zaman bizim sorumluluğumuz çok büyük. Her yaptığınız her söylediğiniz söz, bir yükseliş vesilesidir. Biz Türkiye’nin en büyük gençlik teşkilatıyız. Buna göre de hareket etmeliyiz” diye konuştu.

AK Parti Kaynaşlı Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Oğuz, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2001 yılında yaktığı ateşi söndürmeyeceğiz. Bütün dünya en değerli varlığın insan olduğunu kabul edinceye kadar ve dünyada adaleti yeniden tesis edene kadar yürüyüşümüze devam edeceğiz” diye konuştu.

 

YIĞILCA’DA “TEMİZEL” DÖNEMİ

 

Yığılca İlçe Gençlik Kolları kongresine ise AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Ahmet Duman katıldı. 2019 yılının daha zor olacağını belirten Duman, “Belki de 16 yılda görmediğimiz zorlukları 2019 yılında göreceğiz. Ama Genel Başkanımızın da dediği gibi Malazgirt’i, İstanbul’un Fethi’ni ve Çanakkale’yi yaşamadan bizi kimse bölmeye, parçalayamayacak. Dünyanın beşten büyük olduğunu bir olarak, kardeş olarak göstereceğiz” diye konuştu.

Yeni Gençlik Kolları Başkanı Volkan Temizel ise, “İlk günkü heyecanla bu yolda hizmet veren; gecesinden gündüzünden, ailesinden kendisinden fedakârlık eden tüm kardeşlerime şükranlarımı sunarım. Bu kutlu davada bu kutlu yolda, bu kutlu vazifeyi azami gayretle şahsi çıkar ve menfaatlerimi gözetmeksizin idame ettireceğimin sözünü önce yüce Allah’ın sonra siz değerli dava arkadaşlarımın huzurunda söz veriyorum” ifadelerinde bulundu.

 

GÖLYAKA GENÇLİĞİ TURGUT’A EMANET

 

AK Parti Gölyaka Gençlik Kolları yeniden Semih Turgut’a emanet edildi. Gölyaka Parkında düzenlenen kongreye AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş da katıldı. Kongrede konuşan Ecertaş, “Gölyaka’da yapacağınız bir çalışma, bir çivi bir çakmanız, Arakan’daki, Somali’deki, Filistin’deki bir çocuğun umutlarını yeşerecektir. Yaptıklarınızı sakın küçümsemeyin. Sizlerin katkılarıyla önce Gölyaka sonra Düzce sonra da Türkiye gelişecek ve güzelleşecek. Ardından da tüm bize umutla bakan dünya mazlumları katkılarımızı görecektir. Gölyaka ilçe başkanımız daha önce gençlik kolları başkanımızdı. Dolayısıyla gençlere destek veren, gençleri bırakmayan ve onları en üst noktalara getiren tek parti AK Partidir. Liderimizin peşinde ülkemiz için mücadelemiz sürecektir” dedi.

Kongrede konuşan Gençlik Kolları Başkanı Semih Turgut ise, kongreye katılanlara teşekkür ederek, “Başta kurucusu, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, bizlerin bu güzel günleri görmesine vesile olan, köy köy, mahalle mahalle dolaşan, tüm ağabeylerimizden, ablalarımızdan ve kardeşlerimizden Allah razı olsun. Bizler de aynı düstur ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive