Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.10.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
VALİ DAĞLI KAYNAŞLI’DA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Gündem 2.11.2017 - 14:59:42

3 yıl içinde Kaynaşlı’da yol sorunu kalmayacağını söyleyen Vali Dağlı, Kaynaşlı D-100 karayolu geçişinin cazibe merkezi haline getirileceğini belirtti.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Kaynaşlı ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Bolu Dağı D-100 geçişi için kurumlar arası işbirliği ile çalışmalar yapıldığını Kaynaşlı geçişinin cazibe merkezi olacağını belirtti.

İlçelerde muhtarlarla bir araya gelen Vali Zülkif Dağlı’nın son durağı Kaynaşlı’ydı. İl Jandarma Komutanı Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve daire müdürlerinin katıldığı ziyarette Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek ve Belediye Başkanı Erol Bayraktar da Vali Dağlı’ya eşlik etti.

Kaynaşlı Halk Eğitim Merkezinde yapılan toplantıda Vali Dağlı, 20 köy 7 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Toplantıda Kaymakam Cemal Demiryürek Vali Dağlı’ya ilçede yapılan çalışmalar hakkında brifing verdi.

Vali Zülkif Dağlı yaptığı açıklamada, içme suyu, yol ve asfalt çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 3 yıl içinde Kaynaşlı’da yol sorunu kalmayacağını söyleyen Vali Dağlı, Kaynaşlı D-100 karayolu geçişinin cazibe merkezi haline getirileceğini belirtti.

Yapılan ve devam eden yatırımlarla Kaynaşlı’da epey bir yol alındığını işaret eden Vali Dağlı, “Mutlaka eksiklikler var. Yapılamayanlar, halen devam edenler, planlananlar, ödenek bekleyenler mutlaka var. Bunlara da elimizden geldiğince ödenek bulmak için uğraşıyoruz. Bakanımız Faruk Özlü’ye gidiyoruz, durumumuzu arz ediyoruz. Diğer bakanlıklardan ödenek temin etme çabasını gösteriyoruz. Köylerde oyun parkları var, spor sahaları var. Önceden bunlar yoktu. İçme suyunda epey yol aldık. Yol çalışmalarımız devam ediyor. 8 kilometre sıcak asfaltımız var. Ancak planlanan yerlerimiz de var. Önümüzdeki 3 yıl içinde ilçemizde sıcak asfaltla ilgili yolların tamamının bitirilmesini talep ediyoruz. Grup yolları başta olmak üzere hızlı bir çalışma dönemine gireceğiz. Sizden istediğimiz birlik ve beraberlik içinde, muhtarlar, azalar, varsa öğretmen ve köy imamıyla ortak bir çalışma kültürü geliştirmeniz ve köyünüzün sorunlarını hep birlikte takip etmeniz. Kaynaşlı, D-100 Karayolu üzerinde bir ilçemiz. Eskiden araç yoğunluğu daha fazlaydı belki, ancak yapılacak çalışmalarla eski cazibesine kavuşturabiliriz. Bununla ilgili Karayolları Bölge Müdürümüzle, Kaymakamımız, Belediye Başkanımızla çalışmalarımız devam ediyor. Burayı mutlaka girilen bir yol haline getirmek için uğraşıyoruz. İlçemizin geleceği açısından değerlendirmek çok önemli” dedi.

Valinin konuşmasının ardından muhtarlarda taleplerini iletti.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive