Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.12.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
CHP'Lİ TOZAN'DAN TOZAN’DAN İYİ PARTİ'Lİ KATIRCIOĞLU'NA SORULAR
CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, İyi Parti Düzce Kurucu İl Başkanlığına atanan Ercan Katırcıoğlu'na hayırlı olsun dedi ve 5 soru yöneltti.
Siyaset 2023.-1.2- - 18:23:28

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan yazılı bir basın açıklaması yaparak geçtiğimiz günlerde İyi Parti Kurucu İl Başkanı olarak atanan Ercan Katırcıoğlu'na hayırlı olsun dedi ve cevaplaması için 5 soru yöneltti. Tozan, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Düzce’mizin siyasette yakından tanıdığı Ercan Katırcıoğlu'na atandığı görevinde başarılar diliyorum.Kendisine, partisine, Düzce’mize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Katırcıoğlu'nun açıklamalarında parlamenter sisteme geri dönüşten ve tek adamlığın uygun olmadığından bahsettiğini görüyoruz.Tespiti bizce de doğrudur, ama merak ettiğimiz bazı hususlar vardır.Bu bağlamda:

1-Sayın Katırcıoğlu tek adamlığın ve parlamenter sistemin oylandığı 16 Nisan referandumunda neden sessiz kalmış ve tarafını belli etmemiştir?

2-Kurucu il başkanlığı açıklanmadan henüz 2 gün önce partisinden istifa eden Sayın Katırcıoğlu neden İYİ Parti saflarına katılmak için bu kadar beklemiştir?

3-Sayın Katırcıoğlu acaba İl Başkanı olarak atanmamış olsaydı MHP’deki görevlerinden istifa edecek miydi?

4-Sayın Katırcıoğlu, MHP muhalifi olan SayınMeral Akşener çeşitli iftira ve hakaretlere maruz kalırken bu durumdan rahatsız olmuş ve tepki göstermiş midir?

5-Bu kadar garantici siyaset yapmasının sebebi Düzce’nin mi yoksa kendi geleceği için midir?

İnanıyorum ki bu sorularımın cevabı ile MHP'den ayrılan ve iyi partiyi tercih olarak gören ülkücü-milliyetçi kardeşlerimiz İYİ Partinin kimler için İYİ bir tercih olduğunun cevabını bulacaktır.Şunu da hatırlatmak isteriz ki,partimizin sembolü olan altı okun bir tanesi de milliyetçiliktir.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive