Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.9.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
MİTİNGE OTOBÜSLER KALDIRILACAK
Siyaset 30.12.2017 - 15:20:05

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Düzce mitingi için Anıtpark'tan ve Merkez'e bağlı köylerden otobüsler kaldırılarak.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı Düzce il kongresi 31 Aralık Pazar Günü saat 13.00'da Kalıcı Konutlar Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Kongre öncesinde saat 13.00’da salonunun önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzceli vatandaşlara seslenecek. Mitinge tüm vatandaşların ulaşımına sağlamak amacı ile anıt park meydanından otobüslerle saat 10:00’dan itibaren miting saatine kadar taşıma yapılacak. Ayrıca merkeze bağlı tüm köylerden miting alanına minibüsler taşıma yapacak. Tüm ilçe teşkilatları da kendi ilçe ve köylerinden mitinge vatandaşları ulaştıracaklar. Tüm araçlar miting sonrasında vatandaşları tekrar geri bırakacak.

Miting sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan salona geçecek Düzce 6. olağan kongresine katılacak. Cumhurbaşkanının salondaki konuşmalarını dev ekranda içeriye giremeyen vatandaşlar da izleyecek. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
milletimiz ilk secimde yolsuzluk ve rusvette suc ustu yakalanip adaletten kacan bakan ve cocuklarin hesabini soracaktir.Cunku bu fakir milletin parasini calmislardir.Bundan kacanlari bu millet af etmeyecek.
esnaf - 31.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%61,54

Selamunaleykum arkadaslar.Artik millet tayyip erdoganin saraydaki koltugunu devirip sucustu yakalanan bakan ve cocuklarin hesabinida bu aziz millet soracaktir.
esnaf - 31.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,05

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Künye
İletişim
Yukarı
Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2016 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Bize Ulaşın Düzce Postası Kurumsal