Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
11.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Vatan Partisi Cumhurbaşkanı adayını açıklayacak
Vatan Partisi İl başkanı Fethi Sönmez 27 Ocak Cumartesi günü Ankara’da olağanüstü kurultayla cumhurbaşkanı adaylarını açıklayacaklarını basın açıklamasıyla duyurdu.
Siyaset 2018.01.23 - 18:03:29

 

 


Açıklamada: ”Türkiye Vatan Savaşı Koşullarında Cumhurbaşkanlığı Seçimine Gitmektedir.
     Bugün Afrin -Zeytin Dalı  Harekatı’nın  dördüncü günü.
Şehidimiz var.Silahlı kuvvetlerimize,milletimize başsağlığı diliyor tüm şehitlerimizi saygı ile anıyoruz.Bu harekatı yapmasak ilerde çok daha ağır bedeller ödeyecektik.
    Kahraman askerlerimizin tertemiz alnından öpüyor, Mehmetçiğimize başarılar,zaferler diliyoruz.
    Bu savaşta içeride birlik olmamız kadar, komşu devletlerle de  birlik çok önemlidir.
Suriye Devleti ile doğrudan görüşme ve işbirliği Mehmetçiğin zaferini daha da kolaylaştıracak , daha az kayıp vermemizi sağlayacaktır.
Bunun da gerçekleşeceğini umuyoruz.
Olağanüstü Koşullarda Cumhurbaşkanı Adayımızı Açıklıyoruz.
  Türkiye vatan savaşı koşullarında ve üretim ekonomisinin kapıya dayandığı bir süreçte Cumhurbaşkanlığı seçimine gitmektedir. Seçeceğimiz Cumhurbaşkanı, bu süreci yönetecek birikim ve yetenekte olmalıdır.
Türkiye köklü değişiklikler ve büyük kararlar dönemine girmiştir. Vatan Partisi’nin programı bir bir gündeme gelmektedir. Türkiye’nin mecburiyetlerini içeren bu programı kararlı ve tutarlı olarak hayata geçirebilecek olan ancak Vatan Partisi’dir.
Sistem, iktidar ve muhalefetiyle çözümsüzlük içindedir. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye, Tayyip Erdoğan ile Atlantik sisteminin adayları arasında bir seçime mahkûm edilemez.
Vatan Partisi vatan bütünlüğü ve huzuru sağlayacak, üretim ekonomisini, komşularımızla işbirliğini ve Avrasya birliğini gerçekleştirecek, çağdaş ve aydınlanmış toplumu kuracak tek partidir.
Vatan Partisi programıyla, tecrübeli, genç ve dinamik kadrolarıyla Milli Hükümet görevine hazırdır. 
Vatan Partisi Türkiye’yi yönetmek amacıyla kurulmuştur. Cumhurbaşkanı seçimine hükümeti kurmak için, milletimizden yetki almak için katılacaktır.
Türkiye’nin bir karar sürecine girdiği koşullarda, Vatan Partisi’nin iktidar mücadelesinde başarı kazanmasının zamanı gelmiştir.
Bu durumda  27 Ocak’ta  yapacağımız Olağanüstü Kurultay’la Cumhurbaşkanı seçimindeki strateji ve siyasetlerimizi belirleyecek, Türkiye’yi yönetecek Cumhurbaşkanı adayımızı kamuoyuna açıklayacağız.
Tüm Düzce Halkını, kongremize katılmaya davet ediyoruz.
Milletimizden yetki istiyoruz.’’dedi.
 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8