Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.12.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ VE FENERBAHÇE SPOR KULÜBܒNÜN ÖRNEK BİRLİKTELİĞİ
1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamında Düzce Üniversitesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi’nin işbirliği ile organize edilen Gölyaka Hacıyakup köyü ilk ve ortaokuluna laboratuvar ve kütüphane açılışı yapıldı.
Eğitim 15 Şubat 2018 Perşembe - 18:13:28

Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi’nin destekleriyle Gölyaka Hacıyakup İlk ve Ortaokuluna kazandırılan fen laboratuvarı, sınıf ve kütüphanenin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Açılış törenine; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş, Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş, Fenerbahçe Spor Kulübü temsilcileri, il ve ilçe protokol üyeleri ile öğrenciler ve basın mensupları katıldı.

Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi, örnek bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza atarak Düzce’nin Gölyaka ilçesinde bulunan Hacıyakup köyündeki İlk ve Ortaokulun sınıf tefrişatı, fen laboratuvarı ve kütüphane ihtiyacını giderdi. Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Serkan Acar’ın adı fen laboratuvarına, Selçuk Yula’nın adı kütüphaneye ve Ercan Aktuna’nın adı ise bir sınıfa verilerek hatıralarına sahip çıkıldı.

Açılış töreninin ilk konuşmasını Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Erdi Yalçın gerçekleştirdi. Geçen yıl okullara yaptıkları desteklerden dolayı güzel tepkiler aldıklarını belirten Yalçın, Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu olarak Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesiyle birlikte 4 sınıfı okula kazandırdıklarını söyleyerek destek veren herkese teşekkür etti.

Programda konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şube Başkanı Selahattin Kudu, Düzce Üniversitesi’yle ikinci projelerini gerçekleştirdiklerini dile getirerek bu işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini temenni etti.

Konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, anlamlı bir günde bir araya geldiklerini ifade ederek bu fikri Fenerbahçe Düzce Şubesi ile birlikte hayata geçiren Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğuna teşekkür etti. Son dönemde sporun fanatizm ve şiddete doğru yöneldiğine dikkat çeken Prof. Dr. İdris Şahin, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sosyal faaliyetlerde de bu bayrağı taşıyabileceğine işaret ederek bu sosyal sorumluluk çalışmasından onur duyduklarını dillendirdi.

Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş tarafından Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin’e hediye takdimiyle devam eden programda; Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şube Başkanı Selahattin Kudu’ya, merhum Ercan Aktuna’nın eşi Barkın Aktuna’ya, merhum Serkan Acar’ın eşi Zeynep Acar’a ve merhum Selçuk Yula’nın kızı Nazlı Doğa Yula’ya ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski futbolcuları Cemil Turan’a, Müjdat Yetkiner’e ve Zafer Tüzün’e hediyeleri takdim edildi.

Açılış ve hediye takdiminin ardından, Hacıyakupİlk ve Ortaokuluna yaptırılan Ercan Aktuna Sınıfı, Serkan Acar Fen Laboratuvarı ve Selçuk Yula Kütüphanesinin açılışı, protokol üyeleri eşliğinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

 

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive