Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İYİ PARTİ İLK İL KONGRESİNİ YAPTI
İYİ Parti Düzce İl Yönetimi 1. Olağan Kongresini yaptı. Kongrede konuşan İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, Düzce’nin Türkiye'deki konumunu sayısal verilerle ifade ederek Düzce'nin ilgiye ihtiyacı olduğunu belirtti.
Siyaset 2018.03.05 - 18:31:28

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı olağan 1. kongresini Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yaptı. Kongreye İyi Parti Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu üyesi MHP eski milletvekili Halil İbrahim Oral katıldı. Kongrede ayrıca CHP yönetim kurulu üyeleriyle, Vatan Partisi, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Adalet Partisi Demokrat Parti il başkanları da Ercan Katırcıoğlu’nu yalnız bırakmadı.

Kültür merkezinin tamamen dolduğu kongrede konuşma yapan GİK ve Kurucular Kurulu üyesi Halil İbrahim Oral, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in gönderdiği mesajı okudu. Oral, “Genel Başkanımızın sizlere bir mesajı var. Önce o mesajı sizlere ileteceğim.  Değerli İl Başkanım ve il yönetim kurulu üyelerim.  Medeniyet yolunun taşları cesurlar döşer. İyi parti adına sizleri selamlıyorum.  Çok kısa zamanda iyilik hareketini kurduk.  Türkiye’nin dört bir tarafında yapılandık. Hepimiz vatanseverlik ceketimizi giydik.  Sizler Türkiye tarihine yazılacak olan bir dönemin mimarlarısınız.   Yüzde yüz kucaklayacağımız Türkiye bizleri bekliyor.  Milyonlarca cesur yürek bizleri bekliyor.  Türkiye’nin en dinamik hareketi olacağız.  Türkiye iyi olana kadar Genel Başkanınız oturmayacak, sizleri de oturtmayacak” dedi. Oral, ülkenin getirildiği durumun AK Parti iktidarından kaynaklandığını söyleyerek, kötü gidişatın İYİ Parti ve Genel Başkan Meral Akşener ile biteceğini dile getirdi.  

İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu ise konuşmasında Düzce’nin sahipsiz kaldığını söyledi.  İYİ parti’nin köprüden önceki son çıkış olduğunu belirten Katırcıoğlu, “27 Kasım benim yola çıkış günümdür.  Bu onurlu bir görevde ben zoru başarırım, imkansız biraz zaman alır. İyi Parti köprüden önceki son çıkış. Bu milletin, Cumhuriyetin imkanları ile yetişmiş biri olarak tek adamlık rejimine karşı çıkmak için yola çıktım. Çalışmalarımız esnasında vatandaşlarımızdaki korkuyu gördük.  İktidar baskısıyla eğilen başları gördük.  Bu ülke bize emanet.  İyi parti merkez bir partidir. Sağ ve solu kucaklayan bir oluşumdur. İyi parti Türkiye’nin geleceği, umudu, çıkış yoludur.  Çocuklarımızın iyi bir geleceğe sahip olması için yola çıktık” dedi.

Düzce’nin iyi yönetilemediğini ve iki metropol arasındaki bir kentin bu tabloyu hak etmediğini ifade eden Ercan Katırcıoğlu; “Düzcemiz üç dönemdir iktidar partisi tarafından yönetiliyor.  Düzce Tüik verilerine göre yaşanabilir şehirler arasında 43. sırada. Ekonomide 65. sırada, Eğitimde 42. sırada, sağlıkta 17. sırada, güvenlikte 44. sırada ve kültür sanatta 44. sırada. Düzce bunları hak etmiyor. Mevcut milletvekilleri kendi dertlerine düştüler. Birisi Bulgaristan ve Konya’da ki yatırımlarının peşinde. Birisi fındığın pahalanması için dilek balonu uçuruyor. Bir diğeri ise pastacı, köfteci kurdelesi kesmekle meşgul.  Kimse Düzce’ye sahip çıkmıyor.   İki metropol arasındaki bir şehir bu tabloyu hak etmiyor.  İyİ Parti olarak Düzce’ye sahip çıkacağız. Ekibimizle ve sizlerle Düzce’yi yönetmeye  hazırız” dedi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Yapılan seçimlerde tek aday olan kurucu il başkanı Ercan Katırcıoğlu ve listesi seçildi.    

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive