Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
CİHAT ALGÜN GİTTİ, DURSUN AY GELDİ
Dücespor Kulüp Başkanı Cihat Algün ile yollar ayrıldı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, düzenlediği basın açıklaması ile kulüp başkanlığını üstlendiğini kamuoyu ile paylaştı.
Spor 2018.03.08 - 17:35:15

Düzce Belediye Başkanlığı binasında Başkan Cihat Algün ile Belediye Başkanı Dursun Ay basın açıklaması düzenledi. Başkan Cihat Algün yaptığı açıklamada maddi açıdan tıkandığını ve bundan sonra Düzcespor’a daha fazla zarar vermemek için Başkanlıktan istifa ettiğini açıkladı.

Başkan Cihat Algün’ü istifaya zorlayan en önemli konu olan Düzcespor gelirlerine temlik koydurması olmuştu. Algün, bu konuda yaptığı açıklamada, kulübün 1,5 milyonluk gelirine temlik koydurduğunu, diğer harcamalara giden ödeneklerden feragat ettiğini söyledi.

Algün’ün sonrasında açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ise, sezon sonuna kadar Kulüp Başkanlığını üstlendiğini belirtti. Başkan Ay, Cihat Algün’e bugüne kadar Düzcespor’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Düzce Milletvekili, Bilim ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün talimatı ile Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile Belediye Başkanı Dursun Ay’ın oluşturduğu komisyon bundan sonra Düzcespor’a yapılacak bağışları bir araya toplayarak Düzcespor’u play-off’lara taşımak için adımlar atacak.

Hızlı bir şekilde gelişen olaylarla Başkan değişikliğine giden Düzcespor, Belediye Başkanı Dursun Ay, Cihat Çelik ve Selahattin Kudu’ya teslim edildi.

 

OLAY BURAYA NASIL GELDİ?

Sezon başında Düzcespor Başkanlığına getirilen Cihat Algün, lig ilerledikçe yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle takım oyuncuları ile sık sık sorunlar yaşamaya başlamıştı. Gerek futbolculara yapılacak ödemelerde, gerekse diğer konularda ağır adımlar atması Algün’ün sonunu hazırlayan yanlış adımlar oldu.

 

TATLI İKRAM ETTİ, 3 PUAN İSTEDİ

Düzcespor’daki başkan değişimi öncesi Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile Belediye Başkanı Dursun Ay takımı idman yaptığı sahada ziyaret etti. Vali ve Başkan, birlikte katıldıkları idmanda futbolculara tatlı ikramında bulundular. Bu fırsatı iyi değerlendiren Kaptan Zihni Aydın yaptığı konuşmada, “Bundan sonra tüm büyüklerimizi yanımızda görmek istiyoruz” dedi. Bunun üzerine Vali Zülkif Dağlı, “Bundan sonra birlik olacağız ve Düzcespor’u 2. Lige çıkarmak için sizi yalnız bırakmayacağız” dedi. Vali Dağlı, Kaptan Zihni Aydın ve Yeni Teknik Direktör Murat Şenvardar’a, bu hafta oynanacak Yomraspor maçından galibiyet beklediklerini söyledi.

 

DÜZCESPOR VAKFI FAALİYETE GEÇECEK

Düzcespor Kulübü’nün başına geçen Başkan Dursun Ay, ilk açıklamasında, daha önce var olan ancak son zamanlarda unutulan Düzcespor Vakfı’nın tekrar açılacağını ve bu vakıf üzerinden Düzcespor’a yardım toplanacağını söyledi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive