Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
VATANDAŞIN ÇÖPLÜĞÜ
Gelişigüzel atılan bu çöpler etrafımızı pisletirken, çevre ve görüntü kirliliği yaratırken, hastalıklar yaratmasından korkuluyor.
Çevre 2018.03.13 - 18:40:58

Düzce kalıcı konutlar semti çöplük alanına döndü. Dün akşam çekilen bu fotoğraflar, ne kadar duyarsız olduğumuzu gösteriyor.

Kalıcı konutlar 7. Bölgede bulunan Atatürk Meydanı’nda vatandaşlar piknik yapıyor. Kimileri spor yapıyor, kimileri dinleniyor, kimileri de sohbet ediyor.

Gruplar halinde park alanında bulunan vatandaşlar, doğal olarak çekirdek çıtlatıp, yemek yiyerek, meyve suları içerek oturuyorlar.

Ne var ki bazı vatandaşlar, bu güzelliği attıkları çöplerle kirletiyorlar. Çöp artıkları poşetlere konulup ağzı bağlanarak çöp bidonlarına atılması gerekmez mi?

Gelişigüzel atılan bu çöpler etrafımızı pisletirken, çevre ve görüntü kirliliği yaratırken, hastalıklar yaratmasından korkuluyor.

Koku saçan bu çöpler, köpekler tarafından dağıtılırken, bir çok  vatandaşların bu alanlara gelmeme kararı aldığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

Vatandaşlarımızın daha duyarlı ve çevresini temiz tutması bekleniyor. Her şeyi yetkililerden beklememek lazım. Biraz da kendimiz dikkat etmeliyiz.

Haber/Foto: İSA KÖSEER

  

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive