Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DOKTOR OSMAN BOYALI YENİDEN DÜZCE'DE
Nyala Sudan Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geçici görevle giden Düzce’nin başarılı doktorlarından Doktor Osman Boyalı, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki görevine yeniden başladı.
Sağlık 2018.04.07 - 16:05:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Sudan’ın Güney Darfur eyaletinin başkenti Nyala’da, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı tarafından yaptırılan Nyala Sudan Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2 yıl görev yapan Dr. Osman Boyalı Düzce’ye döndü.

Gönüllü olarak Sağlık Bakanlığı’nın görevlendirmesi ile Sudan’a giden Beyin ve Sinir Cerrahı Dr. Osman Boyalı, Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki görevine yeniden başladı.

Boyalı, 2013 yılında açılan Nyala Sudan Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki görevi boyunca bölgedeki ilk ve tek beyin ve sinir cerrahıydı. Hastanenin 7 ay başhekimliğini, ayrıca vekâleten hastane yöneticiliğini de yapan ve sadece bölgeden değil, Orta Afrika ve Çad’dan da çok sayıda hastası bulunan Dr. Boyalı, 2 yıllık görev süresi içerisinde 550 komplike ameliyatı başarıyla gerçekleştirdi. Boyalı, Düzce’deki başarısını burada da sürdürdü. Sağlığına kavuşturduğu hastalarınınbazıları yeni doğan çocuklarına onun adını verdi.

Nyala’daki görevi sırasında Düzce’deki hastaları ile de iletişimini sürdüren Dr. Boyalı, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde hastalarına şifa dağıtmaya devam ediyor.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
sayın doktorumuz osman bey tesadüf eseri you tube da videonuzu seyrettim... kısaca tek kelimeyle mükemmel insanlarsınız ALLAH (CC) siz ve sizin gibi insanlardan razı olsun... insanlık bu yapmış olduğunuz hizmetleri unutmayacak... iyiki siz ve sizin gibiler var.
yıldırım coşkun - 11.6.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%62,12

Onunla tanışmaktan ve beraber oralarda çalışmaktan gurur duydum.
Arslan Özcan - 9.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%63,33

Osman hocamızın başarılarının daim olmasını diler onu daha iyi yerlerde görmek isteriz...
Zonepress - 7.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

Allah (cc) sizlerden razı olsun.
Mithat TAŞEL - 7.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,89

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8