Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE BAHAR SPOR YAPILARAK KARŞILANDI
Düzce'de, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen "Koşabiliyorken Koş" projesi kapsamında bir araya gelen vatandaşlar, spor yaptı.
Spor 2018.04.14 - 15:29:56

Düzce'de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen "Koşabiliyorken Koş" projesi kapsamında bir araya gelen 7'den 70'e her yaş grubundan vatandaşlar, bahar mevsimini spor yaparak karşıladı.

Proje kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizesinde Düzce 18 Temmuz Stadı'nda toplanan vatandaşlar, öncelikle sağlık taramasından geçti.

Her yaş grubundan vatandaşlar, önce stat içerisinde yürüdü, daha sonra ay yıldız şeklinde dizilerek öğretici idaresinde esneme hareketleri yaptı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her yıl bahar aylarının gelmesiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan "Koşabiliyorken Koş" projesi kapsamında vatandaşlarla birlikte spor yaptıklarını söyledi.

Etkinliğin amacının vatandaşları spor yapmaya teşvik etmek olduğunu vurgulayan Dereci, "Özellikle 40 yaşını geçmiş vatandaşları spor yapmaya özendirmeyi hedefliyoruz. Öncelikle sağlık kontrolleri yapılıyor. Ardından da spor yapmaya müsait olan vatandaşlarımızla spor yapıyoruz." dedi.

Etkinliğe katılan 66 yaşındaki Cemal Keçeci ise 10 yıldır spor yaptığını ve kötü alışkanlıklarının bulunmadığını belirterek, "Hobi olarak koşmaya başladım ve artık hep koşuyorum. Yaşım 60, ancak kendimi yirmi yaşında gibi hissediyorum Bugün düzenlenen etkinlik çok güzeldi. Herkesi bu tür etkinliklere katılmaya çağırıyorum." diye konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive