Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMELERİNE DEVAM EDİYOR
KMK Paper Kahramanmaraş Kağıt Sanayi ve Tic. A.Ş ile gerçekleştirilen ilk protokol, sektörde karşılaşılan sorunlara bilimsel çözüm yolları bulunmasını ve bölgesel kalkınmanın desteklenmesini kapsıyor.
Eğitim 2018.04.02 - 18:22:06

Düzce Üniversitesi, “Sağlık ve Çevre Alanlarında İhtisaslaşma Programı” kapsamında KMK Paper Kahramanmaraş Kağıt Sanayi ve Tic. A.Ş ile işbirliği sözleşmeleri imzaladı.

“Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı” çerçevesinde ortak çalışmalar yürütmek üzere düzenlenen imza töreni Rektörlük Makamında gerçekleştirildi. İmza törenine; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,  KMK Paper Kahramanmaraş Kağıt Sanayi ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ciğer, Genel Müdür Yardımcısı Bekir Yemşen, Kütahya Fabrika Müdürü Metehan Besen, Düzce Üniversitesi Tarımsal Atıkların Endüstriye Geri Kazanımı Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Ümit Büyüksarı, Merkez Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Tozluoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Şahin katıldı.

İşbirliği sözleşmelerini Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, KMK Paper Kahramanmaraş Kağıt Sanayi ve Tic. A.Ş adına ise Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ciğer ve Genel Müdür Yardımcısı Bekir Yemşen imzaladı.

Kütahya'da faaliyet gösteren KMK Paper Kahramanmaraş Kağıt Sanayi ve Tic. A.Ş ile gerçekleştirilen ilk protokol, Ar-Ge ve Ür-Ge projelerinin gerçekleştirilmesini, tarafların sahip olduğu laboratuvar imkânlarının ortak kullanımının sağlanmasını, sektörde karşılaşılan sorunlara bilimsel çözüm yolları bulunmasını ve bölgesel kalkınmanın desteklenmesini kapsıyor.  İşbirliği sözleşmesi ile araştırmalara yönelik proje çalışmaları, projelere dayalı makale ve bildiri çalışmaları, ulusal veya uluslararası düzeyde deney yeteneği kazandıracak altyapı çalışmaları ve danışmanlık hizmetleri gerçekleştirilecek.

İkinci işbirliği sözleşmesi ise TÜBİTAK TEYDEB 1505 Üniversite-Sanayi İşbirliği Projeleri Destekleme Programı kapsamında imzalandı. Sözleşme; danışmanlık hizmetinin gerçekleştirilmesi esnasında Düzce Üniversitesi ve danışmanlar tarafından verilecek yurtiçi Ar-Ge projesinin yürütülmesi kısmındaki akademik, teknik ve idari destek hizmetleri ve buna ilişkin olarak tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini taahhüt altına alıyor.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8