Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
SEVGİ EVİ ÇOCUKLARI, 23 NİSAN PİKNİĞİNDE BULUŞTU
180 çocuk 23 Nisan ve yaza merhaba etkinliği ile bir araya geldi.
Gündem 2018.04.23 - 17:41:21

 

Düzce'de, sevgi evleri ve koruyucu ailelerle yaşayan yaklaşık 180 çocuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte buluştu.

Gölyaka ilçesindeki 15 Temmuz Şehitleri Kültür Parkı'nda, HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Öz Ağaç İş Sendikası tarafından düzenlenen "Biz Büyük Bir Aileyiz" projesi kapsamında sevgi evlerinde ve koruyucu ailelerle yaşayan çocuklar piknik yaptı.

Kardeşlik sloganı ile düzenlenen etkinlikte, çocuklar ok atma heyecanı yaşadı, birlikte top oynadı.

Öz Ağaç İş Sendikası Genel Başkan Vekili Tuncay Dolu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sendika olarak sadece işçi sözleşmeleri değil sosyal faaliyetlere de destek verdiklerini söyledi.

İki yıldır uygulanan "Biz büyük bir aileyiz" projesi kapsamında sosyal faaliyetlerin devam ettiğini aktaran Dolu, şöyle konuştu: "Koruyucu aile çocukları ve sevgi evinde bulunan çocuklarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Bunu kendimize görev bildik. Sendikaların işi, sadece toplu iş sözleşmeleri yapmak değil, sosyal sorumluluk projeleri de üretmemiz gerekiyor. Biz de bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu etkinlik de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na denk geldi, çok güzel oldu."

Düzce Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Vekili Cemal Keskin ise çocukların ve ailelerin birbiri ile bağ kurması adına bir araya geldiklerini belirterek, "Burada 3 ayrı sevgi evinde kalan ve koruyucu ailelerimizle yaşayan çocuklarımızı bir araya getirdik. Ailelerimizi burada buluşturuyoruz. Bu tür faaliyetlerin çocuklarımıza katkısı çok yüksek. Biz de sürekli destek olmaya ve imkan sağlamaya çalışıyoruz." diye konuştu.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de 180 çocuğun 23 Nisan ve yaza merhaba etkinliği ile bir araya geldiğini kaydetti.

Tüm çocukların eğlenceli vakit geçirdiğini anlatan Keşir, "Sevgi evlerindeki ve koruyucu aile ile yaşayan çocuklarımızın iyi bir vakit geçirmesi ve güzel hatıralar biriktirmesi için buradayız. Bu etkinlik çok anlamlı, çok güzel bir organizasyon" şeklinde konuştu. (AA)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8