Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.06.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Hedef: Yüzde 81, 1 Bakan ve 3 MilletvekiliHedef: Yüzde 81, 1 Bakan ve 3 Milletvekili
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 24 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde basın mensupları ile bir araya gelerek 24 Hazirandaki iki hedefini açıkladı.
Siyaset 2018.04.24 - 18:04:38

 

 

Keskin, hem plakayı tutturmak hem de 1 Bakan ve 3 milletvekili ile Düzce’nin temsil edilmesi için gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ve Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, Düzce’deki yerel ve ulusal ajans basın mensupları ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi.  Türkiye’nin çok önemli bir sürece girdiğini belirten Keskin, “ Ülkemize ve Düzce’mize ve dünya mazlumlaruna hayırlı olmasını diliyoruz. Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi Düzce teşkilatları yarın seçim olacakmış gibi hazır, iri ve diri bir teşkilattır. Kadın, Gençlik , ilçe teşkilatlarımızla, İGM ve Belediyelerimizle her zaman sahadayız. 24 Haziranda da en yüksek oy oranı ile hem ilimize hem de Recep Tayyip Erdoğan’a yakışır bir şekilde seçimi bitereceğiz” dedi.

Cumhur ittifakına da parantez açan İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bu süreçte MHP ile aramzıda Cumhur İttifakı söz konusudur. MHP’li arkadaşlarımızla Türkiye’nin yarınlarını şekillendirecek ve daha güzel olması için bu seçimde ciddi bir çalışma içinde olacağız” dedi.

 

“Milletimiz Transferlere Gereken Cevabı Sandıkta Verecektir”

CHP, HDP ve sözde İyi Partinin çalışmalarını takip ettiklerini ve 15 CHP milletvekilinin sözde İyi Partiye geçmesini milletin normal karşılamadığını belirten Keskin, “ Türk Milleti feraset sahibidir ve bu vakaları normal karşılamamıştır. Geçtiğimiz gün CHP’den 15 vekil sözde İyi Parti’ye geçmiştir. Demokratik bir sistemde böyle geçişle bu ülkeye fayda vermemiştir. Geçtiğimizde de yaşanılan Güneş Otel vakası ile benzerlik göstermesi ilginç ve düşündürücüdür. Önemli olan devletin  bekası ve geleceğidir. Beka mücadelesinde herkes tarafını belli edecektir. Bizim milletimiz herşeyi görmekte ve değerlendirecektir. 24 Haziranda da gereken cevabını verecektir. Siyaset ülke ve millet menfaatleri üzerine yapılır. Biz görüyoruz ki ülke ve millet menfaatleri üzerine yapılmayan hiçbir çalışma başarılı olmamıştır. O yüzden biz milletimize güveniyoruz. Devlet ve gelecek konusunda hassas olduğumuzu başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve parti yetkililerimiz her defasında ifade ediyorlar ve bizler de yolunu ve yönünü çizmiş bir teşkilatız. Bu saatten sonra tüm teşkilatlarımız seçime hazırdır” diye konuştu.

 

“Rakamlarla Seçmen ve Düzce’deki AK Parti Teşkilatları”

Düzce’de yaklaşık 262 bin seçmenin oy kullanacağını belirten Keskin, “ Düzce’mizin nüfusu 377. 600 olarak açıklanmıştır. Seçmen sayısı 261.756’dir. Kadın seçmen 132 bin ve genç seçmenimiz de 59 bin olarak çıkmştır. Düzce teşkilatları 48 bin 823 üyesi olan, Türkiye’de nüfus oranına göre en yüksek üyesi olan ilk 10 ilin içindedir. Gayret gösteren başta Merkez ilçe olmak üzere Kadın, Gençlik ve tüm ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Düzce’mizde 855 sandığımız var. Önümüzdeki günlerde YSK’nın belirlediği kriterlerle belki sayı düşebilir ya da çıkabilir. 1710 AK Parti müşahiti var.Sandık yönetim kurullarını hazırladık. Türkiye’de sisteme giren ilk iliz. Bu çalışmayı yapan merkez ilçe ve diğer ilçelerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Mahalle yönetim kurullarımızı kurduk. Bu dönem onu da kurmak nasip oldu. Mahalle yönetim başkanlarımız da sokak sokak gezecekler. Gençlik ve Kadın Kollarımız da hazırlıklarını yaptılar. Seçime hazırız derken bundan bahsediyorduk. 7/24 esasına göre çalışıyoruz. Tam zamanlı çalışmalarını devam ettiriyoruz. Her birim başkanı AK Parti çalışmaları dışında başka bir işle de uğraşamaz. Uğraşacaksa başka bir iş yapacak çünkü biz bu işe dava zihniyeti ile bakıyoruz. 114 mahalle temsilcimizi belirledik. 279 köyümüzün temsilcisini tekrar gözden geçirip aktif hale getirdik. Genç dinamik, gönül vermiş kişileri yerleştirdik” şeklinde konuştu.

 

“8 Bin AK Parti Yol Arkadaşı Sahada”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce merkez ve ilçelerle birlikte 8 Binin üzerinde AK Parti teşkilat üyesiyle her daim sahada olduklarını ve bundan sonraki süreçte de sahada olmaya devam edeceklerini belirtti. Keskin, “ Düzce teşkilatlarımız 8 bin sahada çalışan yol arkadaşımız vardır. Bu büyük aile ile 24 Haziranda hedefimiz olan plakayı tutturacağız. Bunu başarabilecek güçte ve yapımız vardır. Bütün çalışmalarımızı kongrelerimiz devam ederken bu yapı üzerine kurduk ve gece gündüz çalıştık. Bakanımız Milletvekillerimiz, Belediyelerimiz ve tüm teşkilatlarımızla çalıştık. AK Parti döneminin Düzce’ye 13 yılda yaptığının hizmetlerin üçte ikisini 3.5 yılda yapmış teşkilatlarız. Bu dönemde başlattığımız toplantılarla sandık müşahitinden köy temsilcisine kadar bütün arkadaşlarımızın birbirine ulaşıbilecek bir sistem oluşturduk. Artık seçimden seçime, teşkilat başkanlarını, milletvekillerini gören bir sistemi geride bıraktık. Yaklaşık 2 ayda bir bütün mahalle ve köy temsilcileri ile istişareler yapıyoruz. Siyasetin hüküm sürmediği yerde başka şeyler hüküm sürer. Biz aynı güç ve iradeyle sahada olacağız” diye konuştu.

 

“Partiyi Zedeleyenlere İhraç”

AK Partinin büyük bir aile olduğunun altını çizen ve bu ailenin kurallarına uymayanlara fırsat vermeyeceklerini dile getiren Keskin,  “ Bu aile içinde önemli olan birlikte olmak, uyumlu olmak, iyi niyetli olmaktır. 3.5 yılı aşkın görev süremiz içinde bunu hem kamuoyuna hem de teşkilatlarımıza bu uyumu ispat etmiş bulunuyoruz. Bundan sonra da böyle olacaktır. İl Başkanlığı olarak AK Partimizin içinde aykırı sesler çıkartan ve partinin süreç ve kimliğini zedeleyen kişileri ihraç ettik. AK Partinin bir tüzüğü ve realitesi var. Bu kaide ve kurallara uymayanları Disiplin Kurulu ile ihraç ediyoruz. AK Parti sıradan bir parti değildir. Milletin iradesini ortaya koymuş bir partidir. O yüzden bu uyumu bozacak kimseyi izin vermeyeceğiz” dedi.

 

“Gösterilen Yere Aday Oluruz”

“Genel Merkezimiz ve Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle gösterilen yere aday oluruz. İl Başkanlığını istemiştim. İl Başkanlığı meşaketli ve güzel bir görevdir. Hizmet mantığı ile yapılacaksa, farklı niyetler güdülmeyecekse en güzel görevlerden biridir. Bugüne kadar bu mantıkla çalıştım bundan sonra da çalışacağım. Görev istenmez verilir ve bizim bu saatten sonra görev istememiz doğru değildir. Ben köyden gelmiş biriyim. Bizi almışlar ve şerefli yere layık görmüşler. Bu bizim için şereftir” diyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, sözlerini şöyle tamamladı:

“Cumhurbaşkanımızın kararı ile Perşembe günü aday adaylık süreci de netleşecek. MKYK’dan  çıkan sonuç tüm teşkilatlarımıza tevdi edilecek. Zaman çok dar ve belli kriterler koyulacak. Teşkilat temayülü, STK’ların temayülü, kamuoyu araştırmalar ve genel merkezin yaptığı bir tasarruf olacak. AK Parti sıradan bir parti değildir. AK Parti kimliğine uymanız gerekiyor. Sayın milletvekilimiz Ayşe Keşir hiçbir zaman yukarıdan gelmiş değil, hem Düzceli hem de Genel Merkezde uzun süre çalışmıştır. Ayrıca Bakanımız Fatma Şahin’in danışmanlığını yapmıştır. Kendisi ile Düzce’de yıllarca görev yaptık. Dolayısıyla Düzce’ye yabancı bir isim değildir. Bu dönemde de bu kriterlerin hepsi değerlendirilecektir. Cumhurbaşkanımızın takdirleri, Teşkilat Başkanlığımızın ve il teşkilatımızın tasarrufları ile Düzce’de uyumlu, kaliteli ciddi bir ekip olacaktır. Bakanımız Dr. Faruk Özlü’nün de Bakanlık görevine devam edeceğine düşünüyoruz. Böylelikle ilimizde 1 bakan ve 3 milletvekili olacaktır.”

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Faruk özlü çokkkkk çalıştı çokkkkk. 30 il'in Bilim Sanayi ve Teknoloji il Müdürlüğü boş ve vekalettir. Hiç bir il ataması ve bakanlık ataması yapmamıştır. Sadece kabak çekirdeği gibi koltuğunda oturmuştur. Bu nedenle büyük tepkiler oluşmuştur. Siz yüzde seksenbir değil yüzde ellibir alabilirseniz şükredin. İk milletvekili belki olabilir.
Zeki Bilgin - 25.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,12

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8