Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
“DÜZCE’NİN HER SOKAĞINI VE ÇUKURUNU BİLİYORUM”
kentin her sokağına girip çıktığını kaydeden Gündüz, “Düzce’nin tüm mahallelerini, sokaklarını biliyorum. Hatta sokaklardaki çukurları dahi bilirim. Sorunlara da vakıfım” şeklinde konuştu.
Siyaset 2018.04.03 - 18:46:47

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Zafer Gündüz basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Zafer Gündüz, aday adaylığı süreci ve milletvekili olması durumunda yapacağı çalışmaları basın mensuplarıyla paylaştı.

Düzce'nin marka şehir olmayı hakettiğini ve bu yönde uzun zamandır bir çalışma yürüttüklerini belirten AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Zafer Gündüz, Sakarya Üniversitesi ile akademik bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Seçilmesi durumunda bu çalışmayı hayata geçirmeyi çok istediğini belirten Gündüz, “Düzce bizim ve gelecekte çocuklarımızın da yaşayacağı bir yer olacak. Biz Düzceliyiz. Düzcemizi seviyoruz ve Düzcemizin de hem şehirleşme anlamında hem de alt yapı ve üst yapıda istenilen düzeye gelmesini istiyoruz. Bu noktada Düzce Belediyesi'ne büyük görevler düşüyor. Hem imar, hem de fen işlerine büyük görevler düşüyor. Bizler seçilirsek Düzce Belediyesine de bu noktada destek ve katkılar vereceğiz” dedi.

Geçmişte emlak danışmanlığı da yaptığını ve kentin her sokağına girip çıktığını kaydeden Gündüz, “Düzce’nin tüm mahallelerini, sokaklarını biliyorum. Hatta sokaklardaki çukurları dahi bilirim. Sorunlara da vakıfım” şeklinde konuştu.

Ana geçim kaynağı fındık olan bölge halkına da seslenen Güzdüz, “İnşallah bu noktada bizlerin de çalışmaları var. Mağduriyeti çok iyi biliyorum. Bu çalışmaları inşallah milletvekilliği döneminde hayata geçirmek arzusundayım” dedi.

 

ZAFER GÜNDÜZ KİMDİR?

1977 Tirebolu Doğumlu olan Zafer Gündüz, ilk, ortaokul ve Liseyi Düzce'de okudu. 2002 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Gündüz; Sakarya Üniversitesi'nde Yüksek Lisansını tamamladı.Gazetecilik mesleği ile iş hayatına atılan Güzdüz, 2007 yılında Gayrimenkul Şirketinde görev aldı. Sonrasında kendi şirketini kurarak iş dünyasına giren Gündüz, halen Düzce'de inşaat sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. 2013 yılından bu yana AK Parti üyesi olan Gündüz, evli ve bir çocuk babasıdır.    

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8