Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
KARDEŞ OKUL PROJESİ 21 BİN 158 ÖĞRENCİYE ULAŞTI
Proje kapsamında Mayıs ayı itibari ile 915 etkinlik yapılırken, bu etkinliklere 21 bin 158 öğrenci ve bin 803 öğretmen katılım sağladı.
Eğitim 2030.-0.5- - 18:01:37

Kardeş Okul Projesi yıl sonu kapanış programı Vali Dr. Zülkif Dağlı, Vali Yardımcısı Adem Keleş, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımları ile Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Proje kapsamında Mayıs ayı itibari ile 915 etkinlik yapılırken, bu etkinliklere 21 bin 158 öğrenci ve bin 803 öğretmen katılım sağladı.

Sunuculuğunu Şehit Cihan Aksarı Ortaokulu Rehber Öğretmeni Hilal Sirem’in yaptığı program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından ardından İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in açılış konuşması ile devam etti. Proje yürütücüsü Ali Canbaz tarafından yıl içinde yapılan faaliyetler paylaşıldı. Kardeş okul olan Hürriyet Ortaokulu Bilişim Teknolojileri öğretmeni Abdullah Birol ve Esentepe İlkokulu Sınıf Öğretmeni Gamze Karatay proje hakkında görüşlerini ve yaptıkları etkinlikleri örnekleri ile anlattılar.

Kardeş okul olan Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu ve Büyükaçma İlkokulu öğrencileri Mahmut Dıraz ve Muhammet Palazoğlu da proje etkinliklerinde yaşadıklarını ve projenin eğitim öğretim süreçlerine sağladığı katkıları dile getirdiler.

Son olarak Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın Kardeş Okul Projesi ile ilgili gerçekleştirdiği konuşmasının ardından, öğrenci, öğretmen, veli ve öğrenciler ile yapılan fotoğraf çekimi sonrası program sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8