Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ÇİLİMLİ'NİN ALTIN VE ÖRNEK ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
Altın ve örnek öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.
Eğitim 2018.06.02 - 15:55:07

Çilimli’deki ortaokul son sınıf öğrencileri arasından, okulların öğrenci davranışlarını değerlendirme kurulları tarafından belirlenen, akademik başarı ve örnek kişilikleri ile arkadaşları arasında öne çıkan öğrenciler; sınıf arkadaşları, öğretmenleri, il ve ilçe protokol üyeleri ve diğer misafirlerin huzurunda altın, hediye paketi ve belge ile ödüllendirildiler.

Çilimli Kız Kuran Kursu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İl Dernekler Müdürü Yunus Karaman, İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz, İlçe Kurum ve Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, Dernek Üyeleri ve veliler katılım sağladı.

Tören, eski ödül törenlerini anlatan slayt sunumu ile başladı. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karadayı’nın hoşgeldiniz konuşmasından sonra, eski altın öğrencilerden Avukat Emrullah Ceylan, öğrencilere ve katılımcılara 10 yıl önce aldığı ödülün kendisini çok mutlu ettiğini, daha sonra da dernek bursu da aldığını ifade edip, öğrencilere hedeflerini büyük tutmalarını tavsiye ederek dernek yönetimine ve katılımcılara teşekkürlerini ifade etti.

Çilimli Belediye başkanı Muhsin Yavuz ise yaptığı konuşmada; Erdemliler Derneği’nin yaptığı proje ve çalışmalarla Çilimli ilçesine vizyon kazandırdığını dile getirip, derneğin belirleyeceği öğrencilere burs vereceklerini de ifade etti.

Törene katılan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı da yaptığı konuşmada; Erdemliler Derneği’nin yaptığı çalışmalar ve gerçekleştirdiği projelerle göz doldurduğunu, takdir topladığını belirtip başarılarından dolayı Erdemliler Derneği’ne takdirlerini ifade etti.

Konuşmalardan sonra altın ve örnek öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Törende ayrıca; derneğin yürütmüş olduğu Bir El Bin Genç projesi kapsamında ortaokul ve liselerde kurulan Yeşilay kulüplerinde farklı çalışmalar yapan, farkındalık oluşturan öğrencilere de teşekkür belgesi takdim edildi. Belgelerini Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın elinden alan öğrencilerin mutlulukları yüzlerine yansıdı. Tören toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8