Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
BAKAN ÖZLÜ TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI
Özlü ve protokol üyeleri kurdeleyi keserek yapımı tamamlanan yatırımları hizmete açtı.
Siyaset 2018.06.09 - 15:52:22

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce'nin Akçakoca ilçesinde toplu açılış törenine katıldı, esnafı ziyaret etti.

Bakan Özlü, ilçede yapımı tamamlanan Kent Meydanı, İstiklal Harbi Anıtı, Mavi Bayraklı 2 plaj, bebek bakım odaları, yöresel ürünler stantları ve Şehit Ercan Çelik sahasının açılışı dolayısıyla Kaymakamlık alanında düzenlenen programa katıldı.

Burada bir konuşma yapan Özlü, Akçakoca'yı Batı Karadeniz'in incisi olarak gördüklerini söyledi.

İlçenin her bakımdan büyük potansiyelinin olduğuna değinen Özlü, "İlçe tam manasıyla dolu dolu potansiyele sahip. Bu potansiyel sayesinde, Akçakoca'da gözle görünür bir değişim başlamıştır. Akçakoca, kendi kabuğuna sığmayan, sürekli gelişmek ve büyümek isteyen bir ilçe konumuna yükselmiştir." diye konuştu.

Yaz aylarında ilçe nüfusunun büyük oranda arttığına ve nüfusunun 3-4 katı misafir ağırladığına değinen Özlü, bu kadar büyük bir talebin üstesinden gelmenin önemli bir başarı olduğunu söyledi.

Bu noktada ilçeyi tüm dünyaya tanıtmak, ilçe ekonomisini daha da büyütmek için yeni projelere imza atmak gerektiğini vurgulayan Özlü, şunları kaydetti: "Gururla ifade etmek isterim ki, Akçakoca artık Türkiye markasıdır. Bütün iş adamlarımızla, girişimcilerimizle, belediyemizle ve vatandaşlarımızla, Akçakoca markasını yükseltmek için çalışmaya devam edeceğiz. Belediye hizmetlerimizde, çağın gerektirdiği modern şehircilik anlayışını hayata geçireceğiz. Yapacağımız yatırımlarla Akçakoca'nın turizm, kültür, sanat, spor ve sanayi altyapısını güçlendireceğiz."

Konuşmaların ardından Özlü ve protokol üyeleri kurdeleyi keserek yapımı tamamlanan yatırımları hizmete açtı.

Özlü, daha sonra, Orta Çarşı, Cumhuriyet Meydanı, Atatürk ve İşgören caddelerindeki esnafı ziyaret etti.

Bir otobüs firmasının yazıhanesinde, AK Parti Milletvekili adayı Numan Çabuk için 24 Haziran akşamı tarihli Ankara bileti kestiren Bakan Özlü, bileti Çabuk'a verdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8