Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE TSO YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU
TSO Başkanı Tuncay Şahin, "Düzce'deki sanayi kuruluşlarımızı sıkça ziyaret edeceğiz" dedi.
Gündem 2029.-0.6- - 18:08:51

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Sivrikaya, Metin Coşkun, Murat Saydam, Özkan Çakır ve Yalçın Top, Düzce'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Binef At Çiftliğinde düzenlenen kahvaltı programının açılış konuşmasını Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin yaptı. Şahin konuşmasında görev süreleri içinde yaptıkları çalışmaları anlattı. Uzun yıllar sonra 31 meclis üyesinin tamamının desteğini alarak yönetimi oluşturduklarını anlatan Şahin, Bakan Faruk Özlü’nün de desteğini aldıklarını ifade etti. Bu güne kadar 80'in üzerinde heyeti odada kabul ettiklerini kaydeden Şahin, “Bu da bize kamuoyunun hem ciddi teveccühünü hem de oluşan yüksek beklentiyi gösteriyor” diye konuştu.

Öncelikli hedeflerinin odaya yeni hizmet binasını kazandırmak olacağını anlatan TSO Başkanı, MARKA, KOSGEB, Sanayi Müdürlüğü, Ticaret Müdürlüğü gibi birimlerin bir arada olduğu akıllı bir bina yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Şahin, yaptıkları diğer çalışmaları ise şöyle sıraladı:

“Odamıza yönelik swot analizi çalışmalarını başlattık. Zayıf ve Güçlü Yönlerimiz, Fırsat ve Tehditlerimizi kendi içimizde değerlendirerek hizmet kalitemizi üst seviyelere taşımaya çalışacağız.

Meclis Çalışma Komisyonları oluşturduk. Önümüzdeki hafta toplantılarına başlayacaklar.

Marka ve Ekonomi bakanlığından toplamda 4 projeyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor.

Üyelerimizin iş seyahatlerindeki vize işlemlerini kolaylaştırmak üzere ilgili danışmanlık firmalarıyla anlaşmalarımızı yenileyerek vize desteklerimize devam ediyoruz.

Temmuz Ayı MARKA Dönem Başkanlığı Düzce Valiliğimize geçiyor. Dönem başkanlığımız boyunca üyelerimizi teşvik ederek 150 milyon TL'lik destek aldırmayı amaçlıyoruz.

DÜBİT, MARKA ve KOSGEB'le olan protokollerimizi kapsamlarını genişleterek yeniliyor, üyelerimizin bu kuruluşlardan daha etkin faydalanmalarının önünü açıyoruz.

Düzce Üniversitesi ile yapmış olduğumuz protokol ile üyelerimiz ve birinci derece yakınları belirlenen bölümlerde tezsiz lisansüstü eğitim alabilecekler.

Söz üyede programlarımıza önümüzdeki ay itibariyle başlayacağız.

Daha önce yayınladığımız fakat son dönemlerde ara verdiğimiz aylık faaliyet bültenlerini yeniden yayınlayacak bu bültenlerde üyelerimize azami derecede yer vermeye gayret edeceğiz.

Düzce'deki sanayi kuruluşlarımızı sıkça ziyaret edeceğiz.

Sanayi-Üniversite işbirliği programlarında üzerimize düşeni yaparak, sanayimiz ile bilim yuvamız üniversitemizi bir araya getireceğiz.”

Şahin ayrıca Çilimli OSB'de uygulanacak olan stratejiler konusunda da basın mensuplarına bilgiler verdi.

Kahvaltı programı basın mensuplarının yönetim kurulu ile yaptığı soru cevap sohbetiyle sona erdi. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8