Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
HİKMET KESKİN’E ANKARA HAVASI İYİ GELDİ
Düzce’de siyasi hava günden güne mevsim sıcaklıklarının da üzerine çıkarken ve kentin farklı bölgelerinde dilden dile iktidar partisinin geleceği masaya yatırılırken, il başkanı Hikmet Keskin’in Ankara ziyaretinde, AK Parti’nin en tepe isimlerinden gördüğü ilgi gözlerden kaçmadı..
Siyaset 2012.-0.7- - 17:12:06

2015 yılının hemen başında il başkanlığı görevine gelen ve ardından girdiği Haziran ve Kasım seçimlerindeki performansı, 15 Temmuz hain darbe girişimindeki duruşu, akabinde 16 Nisan referandumunda partisinin yakaladığı başarı, Hikmet Keskin’den beklentileri doğal olarak daha da yükseltti.

Göz ardı edilemeyecek bu artılarla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Milletvekili Genel seçimlerine giden Keskin’in çabaları, Haziran ayında partisinin Türkiye genelinde olduğu gibi düşüş yaşamasını engelleyemedi.

 

YILDIRIM VE SOYLU’DAN DESTEK

Bunun birçok sebebi olmasıyla birlikte ilk ölçekte ve kolayına kaçmak isteyenlerin topu Keskin’in kucağına bırakmak istemelerine karşın, Ankara kulislerinde ortaya çıkan tablo, İl Başkanına olan desteğin eskisinden daha sağlam olduğu mesajlarını veriyor.

Seçimlerin hemen ardından Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı başta olmak üzere Genel Merkez çalışmaları için Ankara’ya giden Hikmet Keskin’e, gerek eski Başbakan Binali Yıldırım, gerekse de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından gösterilen yakın ilgi ve verilen samimi pozlar, Keskin’in il başkanı olarak bayrağı taşımasından duyulan memnuniyeti de gözler önüne serer nitelikteydi.

Her ne kadar Hikmet Keskin, Düzce’de bazı kesimler tarafından hedef gösterilerek bir algı oluşturulmaya çalışılsa da, Ankara’da partisinin ileri gelen büyükleri tarafından verilen görüntü oldukça olumlu görünüyor.

İl başkanlığı döneminde partisi adına yakaladığı başarı, birliktelik ruhu ve her kesimi kucaklayıcı tavrını yakinen irdeleyen Ankara, Keskin’i destekleyen bir duruş sergilemeye devam edecek gibi görünüyor.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive