Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.4.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE’DE KADIN İSTİHDAMININ ARTTIRILMASI EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ
Düzce’de 12 ay boyunca sürecek “Sosyal Diyalog ve Eğitim Yoluyla Kadın İstihdamının Arttırılması” projesi kapsamında ilk eğitim Akçakoca’da gerçekleşti.
Gündem 2016.-0.7- - 12:42:47

Öz İplik-İş tarafından yürütülen, Norveç Büyükelçiliği tarafından finanse edilen “Sosyal Diyalog ve Eğitim Yoluyla Kadın İstihdamının Arttırılması” projesi kapsamında ilk eğitim Akçakoca’da gerçekleştirildi.

Toplantıya Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkanı Murat İnanç, Düzce İl Başkanı Telat Örnek, Düzce İl Sekreteri Okan Örnek, Çorlu Şube Eğitim Sekreteri ve kadın komitesi başkan yardımcısı Canan İşbilen, Kadın Komite Başkanı ve Proje Koordinatörü Pınar Özcan, Hukuk Müşaviri Av. Selma Yağan, Basın Danışmanı Didem Boztaş ve Öz İplik-İş’in örgütlü olduğu fabrikalardan gelen kadın komitesi üyeleri ile işçiler katıldı.

Eğitim programı, Proje Koordinatörü Pınar Özcan’ın proje tanıtım sunumuyla başladı. Özcan, projenin hedefleri, uygulanacak faaliyetleri ve beklenen sonuçlarına ilişkin bilgiler verdi.

Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkanımız Murat İnanç katılımcılara bir konuşma yaparak, Öz İplik-İş Sendikasının kadın odaklı çalışmaları konusunda örnek projeler geliştirdiğini söyledi. Sosyal Diyalog ve Eğitim Yoluyla Kadın İstihdamının Arttırılması projesinin de çalışma hayatında örnek teşkil edecek bir proje olacağının altını çizdi.

Proje tanımı ve açılış konuşmalarının ardından Hukuk Müşaviri Av. Selma Yağan İş Hukuku hakkında bir sunum yaptı. Ardından Çorlu Şube Eğitim Sekreteri, kadın komitesi başkan yardımcısı ve Cross Jeans işyeri baş temsilcisi Canan İşbilen ise “İşyeri Temsilciliği ve Şikayet Mekanizmaları İşleyişi” hakkında katılımcılara bilgi vererek deneyimlerini paylaştı.

Program, “İş’te Verimlilik ve Kalite”, “Kişisel Gelişim ve Motivasyon” eğitimlerinin de tamamlanmasının ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive