Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.4.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ARÇELIK DÜZCE’DE 2. KONSEPT PLUS MAĞAZASINI AÇTI
Düzce şehrinin giderek geliştiğinin bir göstergesi de Arçelik Konsept Plus mağazalarının 2.’sinin hizmete açılması oldu.
Ekonomi 2021.-0.7- - 15:46:07

Cedidiye Camii’nin karşısındaki yeni “Arçelik Konsept Plus” mağazası, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer’in de aralarında olduğu çok sayıda davetli, basın mensubu ve Düzcelilerin katılımıyla, kalabalık bir törenle hizmete açıldı. 

 

 

‘Milenyum mağazacılığı” çerçevesinde tasarlanan “Arçelik Konsept Plus” mağazalarının, Türkiye çapındaki ilk örneklerinden birini, geçen yıl Eylül ayında Düzce’ye kazandıran Arçelik Uzaldılar Bayii, böylece aradan bir yıl bile geçmeden,  2. mağazayı da hayata geçirmiş oldu.  

 

 

Burhaniye Mahallesi, Bolu Caddesi üzerinde, No:5 adresinde bulunan yeni mağazanın açılış töreni, saat 14.30’da başladı. Törende konuşan Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer, tüm Türkiye çapında yaygınlaştırmayı amaçladıkları “Konsept Plus” mağazacığında, Düzce’nin bu iki mağaza ile pek çok şehre göre, iller bazında sıralamada öne geçtiğini söyledi.

 

 

İlk mağazanın açılışından bu yana, yalnızca 10 ay geçtiğini anımsatan Dinçer, bunun yatırımcı için aynı zamanda Düzce iline ve ekonomisine olan güveni gösterdiğini kaydetti.

 

 

Her iki mağazanın Düzce ilinde yeni istihdamlar da yarattığına da işaret eden Dinçer, yeni mağazanın Uzaldılar Arçelik Bayii’nin Batı Karadeniz’deki 5. mağazası olduğunu da anımsatarak “Tüm bunlar,  Uzaldılar Ailesi’nin,  hem bizim hem müşterilerinin gözünde, ne derece başarılı olduklarının göstergesi” diye konuştu.    

 

 

BAŞKAN MAĞAZANIN DÜZCE İÇİN ÖNEMİNE İŞARET ETTİ

 

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da mağaza sahiplerini başarıları için kutlayarak, mağazanın şehrin modern görüntüsündeki katkısı ve Düzce ekonomisindeki yerine işaret etti. 

Mağazayı gezerek, ürünleri inceleyen Ay, Uzaldılar Arçelik yetlililerinin Düzce ekonomisi hakkındaki gözlemlerine ilişkin görüşlerini de aldı. 

 

 

“DOSTLARIMIZLA BİR ARADA OLMANIN

MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ” 

 

Arçelik Uzaldılar Bayii adına konuşan şirketin Yeminli Mali Müşaviri Kemal Eser ise şunları söyledi:

“Aranızdan birçoğunuzla, ilk kez geçen yıl Eylül ayında Düzce’nin ilk Arçelik Konsept Plus Mağazası’nın açılışında biraraya gelmiş ve yeni dostluklar kazanmıştık. Aradan sadece 10 ay geçtikten sonra, şimdi yeniden 2. Arçelik Konsept Plus mağazasının açılışında sizlerle yeniden birlikte olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.”

Davetliler arasında ayrıca Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin; Arçelik Türkiye Satış Direktörü Oğuzkan Satıroğlu ve Arçelik A.Ş Çayırova Genel Müdürü Barbaros Şengöz de hazır bulundu.

 Toplam 350 metrekarelik teşhir alanına sahip yeni mağazada, buzdolabı; çamaşır makinesi; bulaşık makinesi; fırın ve bunların ankastre ürünleri ile birlikte küçük ev aletleri ve ile termosifon; klima gibi diğer teknolojik ürünler satışa sunuluyor.

Arçelik’in Karadeniz Bölge Bayiilerinden Uzaldılar Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti.’in, halihazırda Zonguldak’da 3 Arçelik mağazası daha bulunuyor. Düzce’deki mağazalarla birlikte, şirketin Batı Karadeniz bölgesindeki mağaza sayısı böylece 5’e yükseldi. 

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive