Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
TÜLAY İLHAN AVRUPA İKİNCİSİ
Düzceli milli haltercimiz Tülay İlhan İtalya'da Avrupa ikincisi oldu.
Gündem 2023.-0.7- - 18:17:27

 

 

Yıldızlar ve U15  Avrupa Halter Şampiyonası 21-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında İtalya’nın Milano  kentinde başladı.

Şampiyonaya 22 ülkeden 331 sporcu katılıyor, Milli takımımız 16 erkek, 16 bayan olmak üzere toplam 32 sporcu ile iştirak ediyor.

Şampiyonanın ilk günü Bayanlar U15 44 kilo grubunda yarışan ilimiz sporcusu Tülay İlhan koparmada 68 kilo ile gümüş, silkmede 69 kilo ile gümüş olan sporcumuz toplamda 154 kilo ile Avrupa ikincisi oldu.

44 kilo yarışan diğer sporcumuz Bahar Korubeyi  koparmada 66 kilo ile bronz , silkmede 65 kilo bronz  toplamda 121 kilo ile Avrupa üçüncüsü oldu.

Erkekler U15 50 kilo müsabakalarında yarışan Hasan Kartal koparmada 75 kilo ile 5. , silkmede 99  kilo ile Altın toplamda 174 kilo ile Avrupa üçüncüsü oldu. Aynı kiloda yarışan Berat Numan Kocak koparmada 71 kg ile  6.  ,  silkmede 98 kilo ile bronz , toplamda 170 kg ile 6. oldu.

Bayanlar U15 48 kg sıkletinde yarışan Rabia Aslıhan Demir koparmada 59 kg ile gümüş , silkmede 71 kg ile gümüş ve toplamda 130 kg ile Avrupa ikincisi oldu.

Federasyon Başkanımız Tamer Taşpınar, elde edilen başarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Türk halteri adına göreve geldiğimiz günden beri özelikle alt yapı ve kulüpleşmeye büyük önem verdik.  Yetenekli sporculardan oluşan Yıldız milli takımlarımız var.  Bu başarıda emeği geçen başta antrenörlerimiz olmak üzere sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyorum dedi.

Şampiyonanın ilk gününde Millilerimizin madalya sayısı 1 altın ,7 gümüş ,4 bronz olmak üzere toplam 12 madalyaya ulaştı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8