Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
MİLLETVEKİLİ İBRAHİM KORKMAZ TAKİPTE
YIĞILCA KÖYLERİNİ GEZDİ: 25 Ağustos 2012 Cumartesi günü Milletvekili İbrahim KORKMAZ beraberinde Merkez ilçe yönetim kurulu üyesi İlhami ATASEVER ile birlikte saat 12.30 da Ak Parti Yığılca ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Çevre 2018.05.17 - 18:05:27

 Daha sonra beraberinde Yığılca Kaymakamı Mehmet ÖZCAN, Yığılca Ak Parti ilçe başkanı Muzaffer YİĞİT, il genel meclis üyeleri İsmail ARSLAN, Zeki ŞAHİN, Yığılca ilçesi Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyesi Nusret KARA, Gençlik kolları başkanı Kerim YALÇINER, Düzce Merkez ilçe yönetim kurulu üyesi İlhami ATASEVER ile birlikte Hoca köyüne gidildi. Milletvekili İbrahim KORKMAZ ve beraberindekileri Muhtar Cemal ERDOĞAN on kişilik köy halkı ile birlikte cami bahçesinde karşıladı. Milletvekili İbrahim KORKMAZ seçimden seçime değil fırsat buldukça köy köy, dolaştıklarını halkın dertlerini dinlediklerini, bu gün de Hoca köyünü ziyaret için geldiklerini söyleyerek halk ile sohbet etti. Karşılıklı olarak halkın tek tek dertlerini dinledi. Muhtar Cemal ERDOĞAN köyün yol problemini dile getirdi. Milletvekili İbrahim KORKMAZ daha sonra Saklıkent şelalesinde incelemelerde bulundu ve beraberindekilerle birlikte şelaleden ayrıldı.


DÜZCE İLÇESİNİN KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ.


27 Ağustos 2012 Pazartesi günü saat 16.00 da, Milletvekili İbrahim KORKMAZ, beraberinde il genel meclis üyesi Ayhan HACIİSLAMOĞLU Merkez ilçe başkanı Durmuş ARSLAN, yönetim kurulu üyeleri Hasan GÜNDEN, İlhami ATASEVER, Ahmet SERTOĞLU, Konuralp belde başkanı Vecdi DİKİCİ ile birlikte Kemerkasım köyüne gidildi. Milletvekili İbrahim KORKMAZ ve beraberindekileri Muhtar Nazım ERKAN, ekibi ile birlikte köy kahvehanesinde karşıladılar. Milletvekili İbrahim KORKMAZ sizi ziyarete geldik diyerek halk ile sohbet etti. Karşılıklı olarak halkın tek tek dertlerini dinledi. Muhtar Nazım ERKAN köyün su hattının halen çekilmekte olduğunu, en kısa zamanda biteceğini söyledi. Fakat bitmek üzere olan bu hat ile ilgili olarak bazı vatandaşlar biraz yukarıda kalan ve yaklaşık on hanenin su alamayacağını, su deposundan ayrı bir hat çekilirse bu problemin hallolacağını belirttiler. Bu problemin çözümünde yardımcı olursanız seviniriz dediler. Muhtar yollarının asfalt yapılması, köylerine kanalizasyon yapılması isteklerini de ayrıca dile getirdi.
Aynı gün saat 16.50 de Milletvekili İbrahim KORKMAZ aynı ekip ile birlikte Güldere köyüne gittiler. Milletvekili İbrahim KORKMAZ ve beraberindekileri Muhtar Halil KABAOĞLU köy konağında karşıladı. Muhtar 2B ile ilgili olarak yer fiyatlarının çok yüksek olduğunu belirtti. Köyümüz için belirlenen fiyatın beşte bir fiyatına yerin dönümünü satamıyoruz dedi ve arazi için belirlenen fiyatın yeniden gözden geçirilmesi gerekir dedi. Köyün içindeki dereye menfez isteklerinin olduğunu ve köprü yapılmasını istedi. Ayrıca da yollarının asfalt yapılmasını istedi.
Milletvekili İbrahim KORKMAZ Kemerkasım köyünde su alamama ihtimali olan on hanelik mahalle için su projesinde veya uygulamasında teknik bir problem olabileceğini ve bunun da düzeltilebileceğini, Güldere köyüne de menfez ve köprü için de gerekenin yapılacağını söyleyerek saat 17.30 da köyden ayrıldılar.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Sayın vekil yapın şu gülderenin deresine köprüyü de rahat edelim.
güldereli - 05.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,15

ak parti hükümeti şhow değil ilçemize hizmet yapıyor.yiğidi öldür hakkını yeme.
yığılcalı - 30.08.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,10

Ey Nasrettin hoca. Ne büyük adammışsın rahmetli. Ne yaparsan yap. Herkesin söyleyeceği bir şey vardır. En iyisi sen doğruyu ve bildiğini yap sayın hocam. Bu millet her şeye bir kulup bulur. Bu anlayış memleketi bu duruma getirdi. Çalışırsın Şhow derler. Çalışmazsın yatıyor derler. Der bu millet!
İsminiz - 30.08.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,33

Hoca , şohw dünyasına hoş geldin.
Cemşit - 29.08.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,64

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8