Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AKIN TATOĞLU’NDAN BAŞKAN YİĞİT’E ZİYARET
Tatoğlu, Yığılca’nın ve Sarıkaya Mağarasının tanıtımı için basına önemli görevler düştüğünü hatırlattı.
Gündem 2018.08.02 - 17:45:50

Karadeniz Ereğli’de faaliyet gösteren bölge ve ülkenin önde gelen yassı metal işletmelerinden Tat Metal Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’i ziyaret etti.

Çarşamba günü gerçekleşen ziyareti uzun süredir yerine getirmek niyetinde olduğunu vurgulayan Tatoğlu, “Kısmet bugüne imiş. Muzaffer Yiğit Başkanımızın çalışmalarını takdirle izliyoruz. Kendisi Ereğli'de yaşamış ve Erdemir'de çalışmış, sanayicinin derdini iyi bilen bir yönetici olması hasebiyle bölgeyi yakından tanıyor. Bölgenin sorunlarını ve alınan mesafeleri biliyor. Başkanımız konulara vakıf olduğu için takdirleri bizim için çok değerli ve onur vericidir. Ziyaretimizi kabul ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca, Ereğli'den gelip ilçesini bu güzelliklere kavuşturduğu için de yöre insanı ve Ereğlili olarak teşekkür ediyorum. Bu ziyaretten şeref duyduk” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken anlatacak kelime bulmakta zorlandığını ifade eden Yiğit de, Ereğli/Erdemir kültürü ile yetiştiğini sık sık yineleyerek, duyduğu sorumluluk gereği bölge için 24 saat görev yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Başkan Yiğit ziyaretle ilgili olarak, “Özellikle belirtmek isterim ki; Protokol anlamında söylüyorum; En üst düzey ne ise Akın Tatoğlu’nun ziyareti de benim için aynı anlamı ifade eder. Tat Metal ve Akın Tatoğlu, Türkiye’nin ve sanayimizin önemli bir değeridir.  Başarılı faaliyetlerini, yeni yatırımlarını, yarattığı istihdam ve katma değeri ülkemizin bir yüz akı olarak değerlendiriyoruz ve onurla, gururla izlemekteyiz. Bu ziyaretin benim için özel bir anlamı olduğu düşünüyorum. Tekrar söylüyorum; Yığılca Belediye Başkanı olarak Sayın Tatoğlu'nu en üst düzeyde ağırlamayı ilçemde yaşamanın gurur ve sevinci içindeyim. Ben kendilerine şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yiğit ve Tatoğlu, politik, ekonomik ve sosyal gelişmelerin değerlendirildiği sohbetin ardından birlikte yemek yediler ve ilçeye yapılan yatırım ve  hizmetleri yerinde görerek fikir alışverişinde bulundular. İlçeyi gezdikçe şaşkınlığını gizleyemeyen işadamı Tatoğlu, “Şehri kısaca gezdik. Trafik ışıklarından, MOBESE kamaralarına, yönlendirme tabelalarından, yollarına ve doğal güzelliklerine kadar gerçekten alt yapısı tamamlanmış, güvenli ve şirin bir turizm beldesinde gibiyiz. Bu güzellikleri tüm bölge halkının gelip yerinde görmesini, Muzaffer Yiğit Başkanla ve sıcakkanlı yöre halkı ile bir çay sohbeti etmesini isterim” değerlendirmesinde bulundu.

Ziyaret, ilçenin önemli turizm değerlerinden Sarıkaya Mağarası gezisi ve Başkan Yiğit’in yöresel Yığılca Balı hediyesi takdimi ve karşılıklı olarak “En kısa zamanda tekrar görüşelim” dilekleri üzere son buldu. Ziyaret sonrası Tatoğlu, Yığılca’nın ve “Yok böyle bir güzellik” olarak tanımladığı Sarıkaya Mağarasının tanıtımı için basına önemli görevler düştüğünü hatırlattı.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Kendi çalışmış. Oğlunu da sokmuştur oraya.
Aa - 3.8.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,88

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8