Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÇOCUK TEKNOPARK 3. DÖNEM EĞİTİMİ SONA ERDİ
Üç haftalık yaz okulu uygulaması şeklinde gerçekleştirilen eğitimlerde 23 öğrenci; becerilerini, yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştirerek öğrenmenin eğlenceli yönünü keşfetti.
Eğitim 2018.08.28 - 17:54:15

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark işbirliğiyle düzenlenen Düzce Çocuk Teknopark Eğitim Programı’nın 3. Dönem kapanış töreni, Düzce Teknopark Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Programa; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Zeki Yıldırım, öğretim üyeleri, şehrimizde faaliyet yürüten firma temsilcileri, eğitim programından mezun olan çocuklar ve aileleri katılım gösterdi.

Düzce Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özkan Şahin, gerçekleştirdiği açılış konuşmasında; Teknopark olarak genelde üniversite sanayi işbirlikleri ile üniversitedeki bilgiyi sanayi sektörüne aktarma çalışmaları içerisinde olduklarını ifade etti. Geleceğin yöneticileri çocukları da teknolojinin içerisine dahil etmek için Çocuk Teknopark’ı hayata geçirdiklerini belirten Dr. Öğr. Üyesi Özkan Şahin, çocukların bilinçli bir şekilde yetiştirilmesinin gelecek kuşakların da daha bilinçli bir şekilde yetiştirilmesine katkı sağlayacağını dile getirdi. Programda emeği geçen Teknopark ekibine ve katılımcılara teşekkür eden Şahin, başarı belgesi alan çocukları tebrik ederek konuşmasını sonlandırdı.

Robotik, Kodlama, Laboratuvar, Proje, Zihin Egzersizleri, Güvenli Yaşam ve İlk Yardım ile bütünleştirilmiş, çağdaş öğrenme kuramlarıyla çocukların ilgi ve taleplerine göre hazırlanmış olan “Düzce Çocuk Teknopark 3. Dönem Eğitim Programı”, Düzce Üniversitesi alanında uzman akademisyenleri tarafından yürütüldü. Üç haftalık yaz okulu uygulaması şeklinde gerçekleştirilen eğitimlerde 23 öğrenci; becerilerini, yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştirerek öğrenmenin eğlenceli yönünü keşfetti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Düzce Çocuk Teknopark eğitimcilerine teşekkür belgelerini takdim etti.

Çocuklara ise başarı belgelerini Düzce Teknopark çalışanları tarafından takdim edildi. Belgelerini alan öğrenciler, yaşadığı mutluluğu aileleriyle paylaştı.

Program, pasta kesimi, hatıra fotoğrafı çekimi ve program boyunca öğrencilerimizin yapmış olduğu proje sergisi ile sona erdi. (Düzce Postası Haber Merkezi)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8