Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
CAMİİ AVLUSU MU, OTOPARK MI?
Esnaflara ait ise araba çeksinler... Müftülüğe ait ise esnafların arabasının avluda ne işi var? Eğer vatandaşlara ait ise herkes arabasını avluya çeksin.
Gündem 2018.09.05 - 13:20:45

Düzce Merkez Büyük Camii avlusunun otopark gibi kullanıldığı iddia edildi. Duyarlı bir vatandaşımız çektiği resimlerle bunu ispatladı.

Yanlış görmediniz... Merkez Büyük Camiinin ön ve arka avluları araç parkı oldu. Gelen şikayetlerden bir tanesini sizlere aktaralım:

“Merkez Büyük Camiinin kime ait olduğunu bilmiyoruz. Camii avlusuna çekilen araçların da kime ait olduğunu bilmiyoruz. Aldığım bilgilere göre cami avlusuna esnafların araba çektiği söyleniyor. Peki, bu camii esnaflara mı, müftülüğe mi, yoksa vatandaşlara mı ait?

Esnaflara ait ise araba çeksinler... Müftülüğe ait ise esnafların arabasının avluda ne işi var? Eğer vatandaşlara ait ise herkes arabasını avluya çeksin.

Bu arada cami koruma derneği yok mu? Bu dernek arabaları buraya niye çektiriyor? Biz vatandaşlar olarak tuvalete veya abdest almaya nasıl gideceğiz? Kıvıra kıvıra, sağ sol yapa yapa çeşmelere ulaşmaya çalışıyoruz.

Bu soruna bir çare bulunmasını istiyoruz. O zaman biz de arabalarımızı buraya çekelim. Araç sahiplerini kınıyorum. Milyarlarca lira para verip araba alıyorlar, 3 lira otopark parası vermekten kaçıyorlar. Vatandaşların ortak kullandığı avluya araba çekiyorlar.

Bunları şiddetle kınıyorum. Müftülüğü şiddetle kınıyorum. Bunlara izin verenleri şiddetle kınıyorum. Otopark parası vermeye çalışanlara yapılan bu haksızlığın giderilmesini istiyorum.  Zabıta Müdürü arkadaşımızın konuya el atmasını istiyorum.

Buraya sökülemeyecek dubaların konulmasını istiyorum.  Çifte standart uygulamanın kaldırılmasını istiyorum. Kimse devletin bahçesini, avlusunu peşkeş çekemez. Gerekirse Ankara'ya kadar gidip şikayetçi olacağım. Bu işin takipçisi olacağım. Bu benim gücüme gidiyor, yeter artık...”

Yetkililerin konuya el atması bekleniyor. (Haber: Metin Köseer)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Zengine göre otopark, fakire göre cami avlusu
Timuçin - 6.9.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,56

İstanbul Caddesi henüz trafiğe kapatılmamıştı. Cami avlısu ön tarafında siyah bir Porsche Panamera park haldeydi. Bir ayrıcalık olduğu belliydi. Beyaz Masa’yı aradım. O aracın sivil polis aracı olduğunu, araçta kamera olduğunu söyledi o görevli. Ben de yedim(!) Belli ki belediye veya trafik ile arası çooook iyi bir esnafın aracı. Bu haberde de beyaz modeli var. Devlet ikilik yapamaz. Devlet ayrımcılık yapamaz. Kul hakkı var. Eğer hakkımız yeniyorsa iki elim yakalarında olacak. Medya da olmasa kimse ne bilecek ne de tepki olacak. Baksan herkes dürüstlük abidesi ama adamın lafına değil işine bakın işine!
Aa - 5.9.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%42,86

3 gün çekmezler sonra çekmeye devam ederler birde cenazede çekmezler belediye para alabileceği yerlere bakarlar
T3 - 5.9.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8