Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE ÇEVRE YOLLARI İLE ULAŞIM RAHATLAYACAK
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay şehir mezarlığı ve çevresinde TEM Otoyol, Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezi bağlantı yollarını sağlayacak yeni yollarda incelemelerde bulundu.
Gündem 2018.09.01 - 15:38:05

Düzce Belediyesi şehir merkezi trafik akışını yeniden düzenleme ve mevcut güzergahların trafik yükünü azaltmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar hakkına şehir mezarlığında bilgi alan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay; Çay Mahallesi, Ela Bahriye Bulvarından Aydınpınar Caddesine bağlanan 25 metre genişliğindeki çevre yolunun terminale uzanan bağlantısı ile terminalden şehir mezarlığı mevkiine bağlandığını ifade ederek, "Düzce’nin dört bir yanında yeni çevreyolları için çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Şimdi şehir merkezinin trafik yükünü en aza indirerek TEM Otoyolu bağlantımıza entegre etmek için çalışıyoruz. Bu konuda KGM 4. Bölge Müdürlüğü ekiplerimiz Haydar Gördebil Bulvarı ve devamı üzerinde çalışmalarına başladı.

Burada üst yapı çalışmaları yenilenecek ve iyileştirilecek. Biz de belediye olarak çevre mahalle ve bulvarlarımızı birbirine bağladığımız yeni caddelerle merkez ulaşım akslarını yeni bir güzergaha taşıyoruz.

Çay Mahallesi Ela Bahriye Bulvarı, Aydınpınar, terminal ve şehir mezarlığı mevkilerimiz yepyeni bir güzergahla birbirine bağlanıyor. İlgili müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz bu çalışmaları büyük bir hızla yapıyor ve en kısa sürede bitirecek" şeklinde konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8