Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
PROTOKOL ÜYELERİ VE VATANDAŞLAR YÜRÜYÜŞ YAPTI
Kalkınma Bakanlığı, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ve Düzce Valiliği tarafından yürütülen "Yüzde Yüz Doğadasın" projesi kapsamında protokol üyeleri ve yüzlerce vatandaş, yaylada yürüyüş yaptı.
Gündem 2018.09.24 - 13:27:41

Avrupa Hareketlilik Haftası ve "Yüzde Yüz Doğadasın" projesi kapsamında sabah saatlerinde Gölyaka ilçesi Güzeldere Tabiat Parkı'nda toplanan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Belediye Başkanı Dursun Ay, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar ve protokol üyeleri, araçlarla bin 400 rakımlı Pürenli Yaylası'na çıktı.

Burada yaylada yaşayan vatandaşlarla sohbet ederek bölgede zaman geçiren protokol üyeleri ve vatandaşlar, daha sonra, yayla içerisinde bulunan yaklaşık 4 kilometrelik parkurda yürüyüş yaptı.

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Düzce Valisi Dağlı, "Yüzde Yüz Doğadasın" projesi kapsamında bütün protokol üyeleri ve vatandaşlarla yürüyüş yaptıklarını söyledi.

Bölgenin coğrafi özelliğiyle çok değerli olduğunu ve turizm açısından gerekli tanıtım çalışmalarını yürüttüklerini anlatan Vali Dağlı, "Bu bölge hafta sonları özellikle kamp turizmi açısından oldukça tanınıyor. Bizim amacımız Bursa, Eskişehir, Sakarya, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere yakın olmamız sebebiyle bu bölgede yaşayan insanları doğaya çekmek." dedi.

Yurt dışından turistlerin bölgeye kazandırılması yönünde çalışmalarından bahseden Dağlı, "Amacımız hem turizme destek olmak, hem de vatandaşların doğada olmasını sağlamak. Doğanın içerisinde bir gün geçiren insanın her açıdan motivasyonu artıyor. Yürüyüş yaparak doğanın tadını çıkarıyoruz." diye konuştu.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8