Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜ YENİ AKADEMİK YILDA DA DÜZCELİLERİ KONUK ETMEYİ SÜRDÜRÜYOR
Düzce halkını ağırladıkları için memnun olduklarını belirten Prof. Dr. Balbay, Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin yeni binası ve sağlık hizmetleri hakkında bilgiler paylaştı.
Eğitim 2018.09.27 - 17:52:08

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından üniversite-şehir bütünleşmesini sağlamak amacıyla hayata geçirilen  “Açık Kampüs” uygulaması, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nda da gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Halkın Düzce Üniversitesi’ni daha yakından tanımasına imkan sağlamak amacıyla başlatılan Açık Kampüs uygulamasında Düzce Üniversitesi, Düzcelileri konuk etmeyi sürdürüyor. Açık Kampüs uygulaması için Anıtpark Meydanı’ndan Düzce Üniversitesi’ne ait araçlarla Konuralp Kampüsüne gelen vatandaşlar, üniversitenin çeşitli birimlerini ziyaret etti.

İlk olarak Düzce Üniversitesi Hastanesi Dr. Talat Bahçebaşı binasını ziyaret eden vatandaşlar, Başhekim Prof. Dr. Öner Abidin Balbay ile de bir araya geldi. Düzce halkını ağırladıkları için memnun olduklarını belirten Prof. Dr. Balbay, Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin yeni binası ve sağlık hizmetleri hakkında bilgiler paylaştı. 

Daha sonra Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezine (DÜBİT) uğrayan ziyaretçiler, DÜBİT’in sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oldu. DÜBİT uzmanları, Tarım Bakanlığı “Tarımsal Amaçlı Toprak, Bitki ve Sulama Suyu Analiz Yeterliliği” belgesine sahip, TÜRKAK tarafından akredite edilen Merkezin bölge insanına yönelik birçok analiz hizmeti verdiğini vurguladı.

Düzce Üniversitesi’nin kapılarını halka açtığı ve kendilerine gösterdiği ilgi için teşekkür eden vatandaşlar, bu uygulama sayesinde üniversitelerini daha yakında tanıma imkanı yakaladıklarını belirterek bilim yolunda akademisyenlere ve öğrencilere başarılar diledi.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8