Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.06.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İLETİŞİM EKİMİ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
#iletişimekimi organizasyonunun ilk günü, gerçekleştirilen söyleşilerin ardından sona erdi.
Eğitim 2016.-1.0- - 18:14:46

Düzce Üniversitesi tarafından iletişim kavramına yeni bir bakış açısı getirmek ve iletişimi tüm boyutlarıyla değerlendirmek amacıyla düzenlenen “#iletişimekimi” etkinlikleri, başladı.

İletişim, medya, sanat ve televizyon dünyasının duayenlerini 15-19 Ekim 2018 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi’nde bir araya getiren “#iletişimekimi”, Bireysel Kurumsal Toplumsal İletişim Paylaşımı Platformu olarak ünlü isimlerle söyleşilerin yanı sıra, fotoğraf atölyesi, haber yazma atölyesi, kadın girişimciler atölyesi, okuma atölyesi, oyuncak atölyesi ve yaratıcı yazarlık atölyesi ile katılımcılara iletişime dair birçok fırsat sunuyor.

#iletişimekimi organizasyonun ilk günü, Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Necla Özmen’in açılış konuşmasıyla başladı. Gölyaka Meslek Yüksekokulu olarak organizasyona ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Dr. Öğr. Üyesi Necla Özmen, beş gün boyunca iletişime dair katılımcıların faydalanabileceği ve keyif alabileceği bir ortam oluşturmaya çalıştıklarını ifade etti. Organizasyonun düzenlenmesine destek olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar başta olmak üzere, Üniversite Yönetimine, öğretim elemanlarına, öğrencilere ve sponsorlara teşekkür eden Özmen, programın başarılı olması temennisiyle sözlerini sonlandırdı.

Açılış konuşmasının ardından program, Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halka İlişkiler ve Tanıtım Programı’ndan Öğr. Gör. Turgay Yavaş’ın moderatörlüğünü yaptığı söyleşi ile devam etti. Programda, #iletişimbence kitabı yazarı Düzce Üniversitesi Öğr. Gör. Nurgül Soydaş ve editoryal ekibi, #iletişimbence kitabının yazımına neden karar verdiklerini samimi bir üslupla anlatarak iletişim kavramıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. İletişimin ortak tek bir tanımı olmadığı için 5 bin kişiye “İletişim Nedir” sorusunu yönelttiklerini belirten Öğr. Gör. Nurgül Soydaş, bu cevaplar doğrultusunda #iletişimbence kitabını oluşturduklarını söyleyerek destek veren herkese teşekkür etti.

Fotoğrafçılık alanında uzman konuklardan Ali Kömürcü’nün kısa sunumuyla devam eden etkinliklerde, “Okuduğumuzu Anladık mı?” başlıklı bir konuşma gerçekleştiren davetli konuşmacı Sait İşseven, kitap okuma tekniklerinden bahsederek kitap dünyası ile ilgili duygu ve düşüncelerini aktardı.

Günün öğlenden sonraki programında e-bebek firması Marka İletişim Danışmanı Hande Yuvakuran,   “Geçmişten Günümüze İletişimin Geleneksel ve Yeni Medyada Temsil Sorunu” başlıklı bir sunum yaparken, davetli konuklardan Mahmut Han Gediz ise “Her Fotoğrafın Bir Hikâyesi Olmalı” başlıklı sunumuyla öğrencilerle bir araya geldi.

Yine Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halka İlişkiler ve Tanıtım Programı’ndan Öğr. Gör. Turgay Yavaş’ın moderatörlüğünü üstlendiği “Nasıl Reklam Olunur?” başlıklı günün son söyleşisinde ise Mantar Reklam Ajansı’ndan Rıfat Cıngıllıoğlu, reklamcılık sektörü ile ilgili bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Program kapsamında Düzce Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda; Sait İşseven liderliğinde Okuma Atölyesi de çeşitli etkinliklerle katılımcılara yönelik farklı çalışmalar gerçekleştirdi. #iletişimekimi organizasyonunun ilk günü, gerçekleştirilen söyleşilerin ardından sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8