Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.06.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
“31 MART’TA TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti tarafından reddedilen MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın fındık araştırma önergesinin grup kararı dışında verdiği söyleyerek, “etik bulmadık” dedi.
Siyaset 2022.-1.0- - 18:19:38

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Düzce’deki basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için saha çalışmalarına başladıklarını söyleyen Keskin, teşkilatların seçimden seçime değil her zaman sahada olduğunu dile getirdi.

Teşkilatlar, milletvekilleri ve belediye başkanları arasında sorun olduğuna yönelik iddiaları cevaplayan Keskin, hiçbir zaman böyle problemler yaşanmadığını savundu.

Ak Parti olarak, en kaliteli, en iyi hizmeti verebilecek, bugüne kadar aday olanlardan da en iyi hizmet vermişlerle yola devam edeceklerini söyleyen Keskin, 31 Mart’ta Düzce’de tüm belediyeleri alacaklarını iddia etti.

 

3 MİLLETVEKİLİMİZ DE HELAL OYLARLA SEÇİLDİ

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun geçtiğimiz günlerde Ak Parti’ye yaptığı, MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’a sahip çıkılması yönündeki çağrıyı hatırlatan Keskin, “ milletvekilimiz de halkın helal oyları ile seçilmişlerdir” dedi.

Keskin, “Hem Ak Parti Milletvekillerimiz hem MHP Milletvekilimiz Ümit Yılmaz, Düzceli hemşerilerimizin helal oylarıyla seçilmiş 3 milletvekili arkadaşımız var. Düzce’nin menfaatlerini ön plana çıkartmamız gerektiğini her platformda paylaştım. Bizim bir ittifakımız var. Bizim genel başkanlarımız , etik kurullar çerçevesinde, siyasetin hiçbir entrikası mahal vermeden yaptığımız bir birliktelik var. Bu birliktelik üzerine İlhami Caboğlu’nun bu çağrısını açıkçası doğru bulmuştum” Diyerek MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’ın fındıkla ilgili önergesine sözü getirdi.

 

YILMAZ’A SORULAR SORDU

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’a bazı sorular soran Keskin, grup kararı dışında bir önerge olduğunu vurgulayarak “MHP grubu ile görüşüp bu kararı Ak Partiyle birlikte almaları gerekmiyor muydu” dedi.

Keskin, “Ümit Bey’in yaptığı bu hareket kendine göre doğru olabilir. Verdiği önerge, CHP ve HDP milletvekillerinin desteğini aldığı bir önergeydi. Onların da meclisteki çoğunluğu Ak Parti’den daha fazlaydı. Neden Ak Parti’nin azınlıkta olan önergenin kabul edilmediğini Ümit Vekile sormak isterim. Ak Partinin etik kurallarında, grup kararının dışında bir karar almak yoktur. Bizim milletvekillerimiz ve MHP milletvekilleri ile bu hafta bu önergeyi birlikte hazırlayacakları yönünde bilgiler var. Neden CHP ve HDP gruplarıyla hareket ettiğini Ümit Bey’e sormak isterim. Daha düne kadar MHP ile HDP hiçbir oldu mu. Olmadı. Karadeniz bölgesini ilgilendiren bir konuda, İlhami Caboğlu’nun milletvekilini destekleyin dediği noktada, bizim milletvekilleri ile görüşüp, onu da geçtik MHP grubu ile görüşüp bu kararı Ak Partiyle birlikte almaları gerekmiyor muydu diye bir soru sormak istiyorum. Ümit Bey’in çektiği videolara da bakacak olursak, devamlı surette Grup başkan vekilimizin de söylediği gibi, onun da dediği gibi, madem bu kadar hassasiyet gösteriyordu kendi kararını söyleyip kendisi verseydi” şeklinde konuştu.

 

SAHİ ÇIKIN DEDİĞİNİZ ADAMLARA GOL ATMA ANLAYIŞI

Yılmaz’ın yaptığı açıklamanın, 1 hafta önce Caboğlu’nun yaptığı açıklamanın arkasından gelmesini, “sahip çıkın dediğiniz adamlara gol atma anlayışı” şeklinde nitelendiren Keskin, “Bu konu küçük siyasi hesaplara mal edilecek bir konu değildir” derken, bugüne kadar asla ne MHP ne Ümit Yılmaz hakkında siyasi kurnazlıklar peşinde olmadıklarını belirtti. (Haber-Foto: Harun Can Şerbetçi)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Düzce’ye yakışan sayın dursun başkanımın aday gösterilmesidir.düzce de işk defa halk ile iç içe iyi kötü günlerinde yanlarında ve her türlü destekçi olan sayın başkanıma tekrar başkanlık yakışır
Bekir çakmak - 24.10.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,15

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8