Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İŞTE MEHMET KELEŞ'İN MAL VARLIĞI
Geçimini nasıl sağladığı yönünde de açıklama yapan Mehmet Keleş, bir şirket kurduklarını kaydetti.
Gündem 2023.-1.0- - 17:36:53

2014 yılındaki yerel seçimde ikinci defa belediye başkanı seçildikten sonra geçen yıl istifa ettirilerek görevden ayrılan Mehmet Keleş, malvarlığı hakkında geniş bilgi verdi.

 

ESKİDEN ALDIKLARINI SATARAK ELDE ETTİ  

 

Katıldığı TV programında bir soru üzerine bu konuda konuşan Keleş,  şu açıklamaları yaptı: “Benim Düzce’de bir evim var, arabam var ve köyde babadan kalma fındık tarlalarım var. Bir de yazlık aldım.”

Keleş, bu varlıkları nasıl elde ettiğini ise şu şekilde izah etti: “İstanbul’da önceden 3 daire almıştık zamanında; birini Tayyip bey hediye etmişti sağ olsun. Bir yer vermişti (İstanbul’da) belediyede çalışan müdürlere. Onu da müteahhide vermiştik. Bize ev çıkmıştı.     

Bir de (o zamanlar) taksitle Kiptaş’tan daire almıştım. Bir de sonra kendim bir daire daha almıştım. O zamanlar daire fiyatları ucuzdu. Bir de ilk Düzce Belediye Başkanlığı dönemimde Kiptaş’tan bir daire daha aldım. Şimdi bunları sattım.

İstanbul’daki bu üç daire şimdi yok. Gümüşova’da da OSB içinde çok önceden, yıllar önce aldığım bir yer OSB olduğu için pahalandı. O da yok onu da sattım. Şimdi onların yerine bir yazlığım, Düzce’deki evim, köyde bir evim ve fındık bahçelerim var.

 

Belediyeler üzerine çalışan şirket kurdu

 

GEÇİMİNİ nasıl sağladığı yönünde de açıklama yapan Mehmet Keleş, bir şirket kurduklarını, ortaklardan birinin de (Eski Başkan Yardımcısı) Ali Güney olduğunu belirterek, “Bu şirketin yaptığı işlerle helalinden geçimimizi sağlıyoruz” dedi.

Şirketlerinin dört ayağı olduğunu kaydeden Keleş, birinci yağının belediyelerle ilgili organizasyonlar, ikinci ayağının belediyelerle ilgili fuarlar, üçüncü ayağının yine belediyelerle ilgili araştırmalar ve dördüncü ayağının ise yine belediyelerle ilgili medya (TV) olarak açıkladı.


Merkez TV’yi almak için görüşme yaptı

 

Şu anda medya ayağı dışında diğer alanlarda şirketinin çalıştığını belirten Keleş, medya alanı için Bolu’daki Merkez TV’nin sahibi ile görüşme yaptıklarını söyledi. Mehmet İbrahimoğlu’nuın sunduğu televizyon programında ilginç konuşmalarına devam eden Keleş, Merkez TV’nin kendilerine bedelsiz devredilmesinin teklif edildiğini de sözleri arasında iddia etti. Keleş, “Ben nasıl televizyon kanalı satın alayım. Benim param mı var” diye konuştu. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Muddurlere arazi vermek nedir ? Kimin malini kime verdiler de istanbul'da bir ev oldu havadan. Para helalinden geliyormuş. E peki belediyeyle alakali işler de helalinden mi bağlanıyor? Bir ev aldım bir tane daha aldım sonra bir tane daha aldım. Ne kadar kolay degil mi:) Biz salakmışız alamamışız baksanıza adam masa sandalye alırcasına kolaylık ev alabilmiş maaşıyla.
Soru - 24.10.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,97

MEMET KELEŞ 2005 yılının bu günlerinde Düzce'ye ikinci kez gelmiştim. İmam Hatip'ten sınıf arkadaşın Hasan bana: Keleş İstanbul Belediyesinde sıradan bir memurdu. Hiç bir mal varlığı yoktu. Bugün, altında Audi arabası ve Bankalarda 3,5 trilyonu var: Senin neyin var ki diye bana sormuştu da Ben de Hasana bir ben varım bir de sapım demiştim. Çıkacaksın meydana erkekçe söyleyeceksin, Türk Milleti seni daha çok taktır eder. Ben Düzceye hizmet de ettim çalıştım ve zengin de oldum. Düzceliden Allah razı olsun, beni hem seçti ve hem de zengin etti diyeceksin. Çünkü Türk Milleti gezeni giyineni çok sever: Sen şimdi böyle söyleyince valla yüzüne bile bakmazlar. Geçti Bor'un pazarı sür eşşeğini Niğde'ye derler. Türk Milleti mert açık sözlü yiğit adamı çok sever Kaçak oynayanı pek sevmez: RTE de aynen böyledir, namertleri sevmez.
Konuralp Tükenmez - 24.10.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,81

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8