Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
300 BİN TL HİBEYİ KİM ALACAK?
Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Harun Kabaoğlu, tarıma dayalı yatırım yapanlara ciddi desteklerin verildiğini söyledi.
Ekonomi 2018.05.28 - 17:33:23

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ 4 Eylül 2012 tarihli ve 28401 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
 Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Harun Kabaoğlu, iş adamlarını Düzce’ye yatırım yapmaya çağırdıklarını, hibe rehberine uygun olarak hazırlanan ve yapılan değerlendirmeler sonucu desteklenmeye uygun bulunan proje sahibi gerçek kişilere 75 bin TL, şirket, tarımsal amaçlı kooperatif ve birliklere ise 300 bin TL karşılıksız hibe desteği verileceğini belirtti.
 Kabaoğlu, Düzce’ye tarımsal alanda yatırım yapmak isteyen müteşebbislerin hibe rehberine uygun olarak hazırlayacakları projelerini en geç 2 Kasım 2012 tarihi mesai bitimine kadar teslim etmeleri gerektiğini söyledi.
 Proje kapsamında müracaat edilebilecek yatırım konuları ise şu şekilde sıralandı, “Tarımsal ürünlerin işlenmesi, depolanması ve paketlenmesine yönelik olarak. Yeni yatırım tesislerinin yapımı mevcut faal olan veya olmayan tesislerin kapasite artırımı ve teknoloji yenilenmesine yönelik yatırımlar. Kısmen yapılmış yatırımların tamamlamasına yönelik yatırımlar, Alternatif enerji kaynakları kullanan yeni seraların yapımına yönelik yatırımlar, alternatif enerji kaynaklarından jeotermal, biyogaz, güneş ve rüzgar enerjisi üretim tesisleri, koyun, keçi ve manda konularında sabit yatırım projeleri.”
 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Adam hibeyi alayım bari deyip gelse,şu belgen varmı,budurum sana uymuyor,,şu,şu şartlara uymuyorsunuz yanıtını almak insanı deli ediyor.
metin - 13.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,07

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8