Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
10.12.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Büfenin Müdavimi Oldular
Düzce'de büfe işletmecisi Aydın Bakan, her gün iş yerine giren güvercinleri, çekmecisine koyduğu leblebiyle besliyor.
Gündem 22.12.2018 - 16:02:44

Düzce'de büfe işletmecisi Aydın Bakan, her sabah dükkanına giren güvercinleri, leblebiyle besliyor. 

İstanbul Caddesi'nde büfe işleten Aydın Bakan, 2 yıl önce dükkanının önüne gelen güvercinlere leblebi vermeye başladı. Bakan'a alışan güvercinler, bir süre sonra dükkana girip yiyecek aradı.

İş yerinin küçük olması nedeniyle yere leblebi atamayan Bakan, para kasasının hemen altında bulunan çekmeceye leblebi bırakarak güvercinlerin yiyeceği burada bulmasını sağladı. 

Zamanla bu duruma alışan "leblebici" güvercinler, 2 yıldır sürekli iş yerine girerek Bakan'ın çekmeceyi açmasını bekliyor. Güvercinler, leblebileri yedikten sonra buradan ayrılıyor.  

 

“ÇEKMECENİN İÇİNE GİRİP LEBLEBİ YERLER”

 

Aydın Bakan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu duruma çok alıştığını ve güvercinlerle arasında ciddi bir güven oluştuğunu söyledi. 

Çocukluğundan bu yana hayvan sevgisi olduğunu anlatan Bakan, “Güvercinler her sabah buraya gelirler onlara leblebi veririm. Karınlarını doyurup geri giderler” dedi. 

Hayvanların sevgiye ihtiyacı olduğuna değinen Bakan, sözlerini şöyle tamamladı: “Hayvana sevgi verirsen gelir ve korkmaz. Çekmecenin içine girip leblebi yerler. Bunlar çok cana yakın. Müşterilerin çoğu bu manzarayı görünce mutlu oluyor. Hayvan sevgisi olan insanlar bu durumu çok iyi anlıyor. Bazen köpekler de geliyor onlara da yiyecek veriyorum.” (AA)

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Tebrikler esnafımıza kazancı bol olsun
Gurbetkusu - 23.12.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,38

YÜREĞİNE SAĞLIK AYDIN ABİ HERKESE ÖRNEK OLACAK BİR DAVRANIŞ BU YAPTIĞIN. SENİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM.
FARUK - 23.12.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,31

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8