Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Erdoğan Bıyık Ziyaretlerini Sürdürüyor
MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, 31 Mart Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Siyaset 10.1.2019 - 17:55:30

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayları, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve MHP Teşkilatının önemli isimlerinden Selahattin Turan’ı ziyaret ettiler.

Aday Adaylığı sürecinde MHP Düzce Teşkilatının uyumu Düzce kamuoyu tarafından takdirle karşılanmıştı. MHP Genel Merkezi tarafından Belediye Başkan Adayı olarak Erdoğan Bıyık’n gösterilmesi ile birlikte sergilenen birlik ve beraberlik ruhunun devam etmesi Düzce kamuoyunun bir kez daha takdirini topladı.

 

VALİ DAĞLI MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı MHP İl ve ilçe yönetimi, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayları ziyaret ettiler.

 

ESNAF ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın ziyaretinin ardından MHP Düzce Teşkilatı, Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve aday adayları esnaf gezisine çıkarak vatandaşlardan destek istedi. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu yaptığı açıklamada, “ bizler birlik için hareket etmeye devam edeceğiz” diyerek aday ve aday adaylarının bir arada çalıştığına vurgu yaptı.

 

SELAHATTİN TURAN ZİYARET EDİLDİ

MHP Düzce Teşkilatının önemli kişileri arasında gösterilen İş Adamı Selahattin Turan ziyaret edildi. Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Turan, “Düzce’nin hasret kaldığı bu tablo ile karşılaşmaktan gurur duydum. Sizleri bir arada görmek, birlikte hareket ettiğinizi görmek onu verici olduğunu ifade etmek istiyorum. Bu birlik ve beraberlik ruhunun hiç bozulmamasını diliyorum” şeklinde konuştu.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “MHP Teşkilatı olarak çıkmış olduğumuz hizmet yolunda sizi ziyaret etmek istedik. Sizin davamız, partimiz için ne kadar önemli biri olduğunuzu iyi biliyoruz. Sizlerin de desteği ile Düzce’nin geleceğine yön verme adına 31 Mart Yerel Seçimlerinde şehrimizin kaderini değiştireceğiz. Davamız ve partimiz için bu zamana kadar yapmış olduğunuz çalışmaları iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

 

“SİZE DE ŞANS GETİRSİN”

Düzce Üniversitesi Hayvan ve Hayvan Haklarını Koruma Topluluğu Yönetim Kurulu üyeleri adına konuşan Enes Tutkun, “Sizin Düzce için nasıl çalıştığınıza şahitlik etmiş biri olarak çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar dilemek istedik. Bizlere topluluğumuz adına yapmış olduğunuz desteklerden dolayı ayrıca topluluğum adına teşekkür ederim. Benim çocukluğumdan beri odamın duvarında asılı olan ve bana şans getirdiğine inandığım Göktürk Bayrağı’nı size hediye etmek isterim. Çıkmış olduğunuz bu yolda benim için önem arz eden Göktürk Bayrağı size de şans getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8