Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Güzel Projeler Hazırlıyorum
Bilim Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özlü, “Genel Merkez İl Başkanı’nın kimin olacağı konusunda bir karar verecek. Biz de bu karara uyacağız” dedi.
Siyaset 11.1.2019 - 18:12:47

Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesislerinde bir araya gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

“110 PARTİ YÖNETİCİMİZİ ZİYARET ETTİK”

 

Projelerini ilerleyen günlerde açıklayacağını söyleyen Özlü “Yaklaşık bir aydır mahalle bazlı bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızı partimize daha önce hizmet etmiş, emek harcamış, zaman harcamış arkadaşlarımızı ziyaret ederek onlarla kaynaşarak, bütünleşerek yürütüyoruz. Çok güzel tepkiler alıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız ziyaretlerde yaklaşık 110 parti yöneticimizi ziyaret ettik. Kendi görüşlerini aldık ve istişarelerde bulunduk. Hepsi kıymetli görüşlerini bizlerle paylaştılar ve biz hazırlamakta olduğumuz seçim beyannamesinde bu görüşleri ilave edip katacağız” dedi.

 

“GÜZEL PROJELER SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 

Belediye meclisi adaylarını belirlemek için sıkı bir çalışma içinde olduklarını söyleyen Özlü, “Önümüzdeki günlerde sizlerle Düzce için en güzel Belediye Meclisi listemizi hazırlayacağız bunu paylaşmak isterim. Düzce'nin kaderini değiştirecek projelerle çıkacağız ve bu projelerimizi sizlere anlatacağız. Düzce'nin kaderini değiştirmek, olumlu güzel projeler sunmak için çalışıyoruz. Belirli kriterlerimiz var, o kriterlere göre belirleyeceğiz. Bunlardan birisi halkta karşılığı olmasıdır, mahallesinde oturduğu mekanda tanınan bilinen isimler olmasıdır, bir diğeri Düzce'nin bir demografik yapısı var buna dikkat edeceğiz. Genç kontenjanı, kadın kontenjanına dikkat edeceğiz. Mesleklerine bakacağız. Mesleki dağılım, demografik yapısı, halkta karşılığı olması gibi kriterlere göre seçeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

“HEPSİ BU GÖREVE LAYIK”

 

İl Başkanının AK Parti Genel Merkezi tarafından belirleneceğini söyleyen Özlü, “İl Başkanımız ile 4 yıl çalıştık, Merkez ilçe Başkanımızla da uzun bir çalışma sürecimiz oldu. Bu güne kadar aramızda asla kötü bir şey, yanlış bir konuşma olmadı. Arkadaşlarımızın kendi tercihleridir, kendileri bu şekilde karar aldılar. Yeni oluşum, yeni teşkilat yapılanması üzerine çalışıyoruz. İl Başkanımızı belirleme sürecindeyiz. İl Başkanımızın belirlenmesine Genel Merkezimiz çalışıyor. Genel Merkez alternatif adaylar arasında ve hepsi değerli kardeşlerimiz hepsi bu göreve layıklar bir karar verilecek ve biz de bu karara uyacağız” ifadelerini kullandı.

 

“ACİL KARARLAR VERMEYECEĞİZ”

 

Projeler konusunda alanında uzman isimler ile çalıştıklarını söyleyen Özlü, “Acil bir karar vermeyeceğiz. Yapacağımız her işte bir uzmanların görüşünü alacağız, ikincisi bu hizmetten faydalananların görüşlerini alacağız. Uzmanlar ile kullananların hizmet alanların ortak görüşlerinin kesiştiği projeleri yapacağız. Düzce için bir ulaşım master planı hazırlıyoruz. Ulaşım master planına göre bu planı örneğin şoförler odamızla paylaşacağız, ortak mutabık kalınan durumları getireceğiz” dedi.

 

“KALICI KONUTLARA STADYUM PROJEMİZ VAR”

 

15 bin kişilik stadyum projesi üzerinde son çalışmaların yapıldığını söyleyen Özlü “Karayolları Genel Müdürlüğünden Kalıcı konutlar bölgesindeki taş ocaklarının olduğu bölgede yaklaşık 160 dönümlük araziyi devraldık ve arazi bizde. Fakat yanda Orman Bakanlığına ait bir yer var. Orman Bakanlığımızdan bu yerin devriyle ilgili görüşmelerimiz sürüyor bunu da devir alacağız. Düzcespor ve Düzce'de spor için bir spor kompleksini bu bölgede kuracağız. 15 bin 100 kişilik stadyum, bir otel ve bir AVM’den oluşan bir projemiz olacak. bunu sizlerle paylaşacağım” dedi.

Basın mensupları adına söz alan Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, Düzce’ye hizmetlerinden dolayı Bilim Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ederek seçim sürecinde başarılar diledi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Acaba bu güzel projeler hangi konuda? yandaslara is, ihale verme gibi güzel projermi bu söz konusu güzel projeler? sn. mr. özlü orkestra seflerini ve otobüs söförlerini siz cok seversiniz onlarlada ilgili güzel projeleriniz varmi acaba?
gelde icme - 15.1.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,72

FARUK bey dileriz ki genel merkeziniz hanzo birisine il başkanlığını vermez. aklı başında birisi olsun dileriz hatta bir kadın olsun arkadaş belediye başkanı olacaksan meclis üyelerini iyi seç kadın üyelere fazla sayıda fırsat ver. Çakallar vallahi seni ismail bayram ve memet keleşten daha madara yaparlar. dost sözünü dinle kadın meclis üyeleri adayı çok olsun. amaç depremle iki defa yıkılmış ardından da belediyenin tahrip ettiği düzceyi yeni baştan ele alacaksınız pırlanta yapacaksınız. organize sanayi bölgelerini dolduracağım diye uğraşma şehir trafik ulaşım ve raylı sisteme yoğunlaş. çeşmelerden akan suyu millete içirmeye bak DOĞA TAHRİBATINI ÖNLE
İSMAİL TERTEMİZ KURBANLIK - 13.1.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,47

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8