Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Filiz Bıyık Eşine Gözleme Açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışma temposunu iyiden iyiye artırdı.
Siyaset 28.1.2019 - 12:54:20

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık seçim çalışmaları kapsamında Düzce’de faaliyet gösteren taksi duraklarını ziyaret etti. Taksi duraklarının ardından Kızılay’ın Kan Bağış tırına giderek Kök Hücre örneği verdikten sonra evi yanan Cedidiye Mahallesi Muhtarı Cemalettin Yesirci’ye Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile birlikte geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Kalıcı Konutlarda kurulan Cumartesi Pazarında bulunan pazarcıları ve Kalıcı Konutlar esnafını ziyaret etti.

MHP İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde vatandaşlar Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a yoğun ilgi gösterdi.

 

TAKSİCİLERİN SOFRASINA OTURDU

 

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce’de faaliyet gösteren taksi duraklarındaki taksicileri ziyaret ederek taleplerini ve isteklerini dinledi. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde taksiciler MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a yakın davranarak destek sözü verdiler.

Sabah kahvaltılarını duraklarında yapan taksicilerin sofrasına misafir olan Erdoğan Bıyık taksiciler ile kahvaltı yaptı.

Taksiciler, “T plakalarının Düzce’de sayısının artmasından sonra biz mağdur olduk. Bizim elimizdeki plakaların değerlerini düşürdüler ve taksicilikle alakası olmayan kişilere T plaka satarak bizleri hiçe saydılar. Sırf Belediyeye gelir elde ettirmek için bizlerin düzenini bozdular. Duraklarımızın fiziki şartları yetersiz olmasından dolayı da ciddi anlamda sıkıntı yaşıyoruz. Ayrıca kaldırım kenarlarına bizlerin araçlarını park edebileceği cepler yapılmasını istiyoruz” şeklinde konuşarak, 31 Mart yerel seçimlerinde destek sözü verdiler.

Taksicilerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “Biz sizlerin yanında olacağız. Ben de bir esnafım ve esnafların sorunlarını çok iyi biliyorum. Notlarımı aldım ve 31 Mart’tan sonra taleplerinizi, yaşadığınız sorunları çözme adına gerekeni yapacağım” şeklinde konuştu.

 

ERDOĞAN BIYIK’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

 

Düzce’de kurulan Kızılay’ın kan bağış tırını da partililer ile ziyaret eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, örnek bir davranışın altına imza attı. Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Kök Hücre örneği verdi. MHP İl ve İlçe yönetim Kurulu üyeleri ile partililer de kan bağışında bulundular.

 

BAYAN BIYIK GÖZLEME AÇTI

 

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve MHP Düzce Teşkilatı tam kadro ile Kalıcı Konutlarda bulunan Pazaryerindeki pazarcılar ile esnafları ziyaret etti.

MHP Kadın Kolları Üyelerinin ve Erdoğan Bıyık’ın eşi Filiz Bıyık’ın da katıldığı ziyaretlerde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Filiz Bıyık’ın gözleme tezgahının başına geçerek eşine gözleme açması görenlerin yüzünde gülümsemeye neden oldu.

Erdoğan Bıyık ve partililer pazaryerinde bulunan pazarcıları ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. Pazaryeri ziyaretinin ardından MHP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Kalıcı Konutlarda bulunan esnafları ziyaret ederek Kalıcı Konutlar Bölgesinde yapmak istediği projeler hakkında bilgiler verdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8