Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Algı Operasyonlarına Aldanmayın
65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü Kalıcı Konutlarda bulunan 6 mahalle ve Nalbantoğlu Mahallesinin mahalle başkanları ve sandık yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Özlü, toplantıda Kalıcı Konutlara sağlık merkezi yapılacağı müjdesini vererek, “Yapılacağı yer belli, işlemleri tamamlandı, kısa süre içerisinde yapımına başlanacak” dedi.
Siyaset 28.1.2019 - 12:56:48

Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesislerinde Kalıcı Konutlarda bulunan 6 mahalle ve Nalbantoğlu Mahallesinin mahalle başkanları ve sandık yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “AK Parti olarak her bir mahallemiz için önümüzdeki süreçte ne yapacağımızı konuşacağız. Sizlerle birlikte istişare edeceğiz. Önümüzdeki 60 günü nasıl değerlendireceğimizi konuşacağız” dedi.

Mahalle projelerinde mahalle halkı ile istişareye önem verileceğini söyleyen Özlü, “65 güne yakın bir zaman kaldı. Her mahallemize gittik, tek tek çalıştık görüştük. Bu seçimler yerel seçimler. Genel seçimlerden farklı olarak, burada daha çok belediye hizmetlerini ve yapacaklarımızı konuşacağız. AK Parti olarak her bir mahallemiz için önümüzdeki süreçte ne yapacağımızı konuşacağız. Sizlerle birlikte istişare edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Düzce’de AK Parti aleyhine algı oluşturulmaya çalışıldığını söyleyen Özlü, “’Artık Düzce’de AK Parti seçimi kaybetti, AK Parti’nin sonu geldi’ gibi bir imaj oluşturulmaya çalışılıyor. Buna aldanmayın. Bu yanlış bir algı operasyonudur. Matematik yapalım ve rakamlara bakalım. Bizim en kötü sonuç aldığımız 24 Haziran seçimlerinde, Düzce’deki oy oranımız yüzde 56,1’dir. Biz bu oyla Türkiye’de, AK Parti’nin en çok oy aldığı 9. il olduk. Bizden sonra gelen partinin yüzde 18 ve küsuratı vardır. Bizim üçte birimizdir. Rakamlar ortada, bu algı operasyonu yanlıştır. Sakın inanmayın ve kanmayın. Maşallah sapasağlam, dimdik ayaktayız. Düzceli kardeşlerimiz ve vatandaşlarımızdan AK Parti’ye karşı çok sıcak bir ilgi var. Bunu değerlendirelim ve güzel çalışalım” şeklinde konuştu.

Düzce’ye yapılan ve yapılacak hizmetleri halka iyi bir şekilde anlatılması gerektiğini söyleyen Özlü, “Sizler zaten her seçimde başarı ve destan yazıyorsunuz. Düzce’de 2002 yılından itibaren, bütün seçimlerde 1. olmuş tek partiyiz. Bu seçimde de İnşallah güzel bir sonuç alacağız. Yaptığımız anketlerde aldığımız sonuçlar olumlu. Ulaşamadığımız her insana ulaşalım ve yaptıklarımızı anlatalım. AK Parti olarak hangi hizmetleri getirdiğimizi anlatalım. Bir de diyorlar ki, ‘15 yıl oldu, Düzce bölgedeki en az hizmet alan il.’ Bu da tamamen yalandır. Gidin Zonguldak’a, Bolu’ya, Sakarya’ya bakın. Bu arkadaşlar algı operasyonu yapıyorlar. Düzce’nin aldığı hizmetler, hiçbir ilin gerisinde değildir. Fazlası vardır, eksiği yoktur. Bunları tek tek anlatmamız gerekiyor. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatacağız. Bu seçimlerde çok güzel bir sonuç alacağız” dedi.

Makamların geçici olduğunu söyleyen ve önemli olanın gönüllere girmek olduğunu belirten Özlü, “Mahalle bazlı bir çalışma yürütüyoruz. Bu toplantıda mahallelerdeki durumumuzu gözden geçirdik. Toplantıya katılanlar mahalle temsilcilerimizdi. Beraberinde sandık görevlilerimiz de toplantıya katıldılar. İstişare ettik ve görüştük. AK Parti’nin Kalıcı Konutlardaki oyunun yükselmesi için neler yapmamız gerektiğini istişare ettik. Bugüne kadar gittiğim hiçbir yer, hiçbir mahalle veya hiçbir kahvehanede bir tepki ile karşılaşmadım. Sıcak bir ilgi ve sempati ile karşılandım. İstişare ediyoruz. Gönüllere girmeye çalışıyoruz. AK Parti, Düzce’de gönül belediyeciliğinin uygulandığı pilot illerden biri olacak. Amacımız bu güne kadar ki yaptığımız çalışmaları aktarmak, bunda sonra yapacaklarımızı milletimizle paylaşmak. Bundan sonraki projelerimizi de 20 Şubat gibi açıklayacağız. Seçimlere 40 gün kalmış oluyor ve unutulmaması, akıllarda kalması için projelerimizi bu tarihte paylaşacağız” dedi.

Özlü, ayrıca Kalıcı Konutlar bölgesine sağlık merkezi yapılacağını ve işlemlerinin tamamlandığını yapımına da kısa süre içerisinde başlanacağını söyledi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Sn. Mr.Özlü algi operasyonunu sizin partiniz yapiyor. Sn. Mr. Özlü hani siz yerli otomobil üretecektiniz, ne oldu???. Antartika projeniz ne oldu? Yemeyin bizi allah askina!
hüsnü - 30.1.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%59,46

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8