Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Kamyoncu Esnafı ile Buluştu
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık kuruluşlar, dernekler ve sivil toplum örgütleriyle görüşmelerine devam ediyor.
Siyaset 30.1.2019 - 10:20:46

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık İl Özel İdaresi Şantiyesinde işçiler ile, Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde şoförler ile bir araya geldi. Ayrıca Erdoğan Bıyık, Düzce Abhaz Derneği ve Düzce Kafkas Kültür Derneğini ziyaret etti.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a ziyaretlerde MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce Belediyesi Meclis Üyeleri, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer eşlik etti.

 

SABAH KAHVALTISINI İŞÇİLER İLE YAPTI

 

İl Özeli İdaresi Şantiyesinde çalışan işçiler ile sabah erken saatlerde mesai başlamadan önce bir araya gelen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, kahvaltısını çay simit ile işçiler ile birlikte yaptı.

Sohbet havasında geçen ziyarette MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, öncelikle kendisini tanıttı. Daha sonra işçilerden gelen soruları cevaplayan Bıyık, “Biz sizinle birlikte kazanacağız ve yaşanan sorunları hep beraber çözeceğiz” diyerek destek istedi.

 

KAMYONCULARLA SAMİMİ ORTAMDA GÖRÜŞTÜ

 

Programına Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ı Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz karşıladı.

Kooperatifin salonunda kamyoncular ile bir araya gelen Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, şoförlerden tam destek sözü aldı.

Yaşadıkları sorunları dile getiren Şoförler çözüm konusunda Erdoğan Bıyık’tan destek istedi. 

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık son olarak Düzce Abhaz Derneği ve Düzce Kafkas Kültür Derneklerini ziyaret etti.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8