Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Bıyık: İşçi Çıkarmayacağım
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce Belediyesi çalışanları, otobüs şoförleri ve vatandaşları ziyaret etti.
Siyaset 1.2.2019 - 17:47:21

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Başkan Adayı Erdoğan Bıyık seçim programı kapsamında ilk olarak Düzce Belediyesi çalışanlarının toplandığı Fevzi Çakmak Mahallesindeki Kalıcı İş Yerlerine giderek işçiler ile sohbet etti.

 

“İŞÇİ ALIMI YAPACAĞIZ“

 

Simit ile kahvaltısını işçilerle birlikte yapan Bıyık, konuşmasında çalışanlara ailem diyerek başladı. Bıyık, “Sizlere ailem diye hitap ettim. Çünkü Düzce’yi hep beraber hak ettiği noktalara ulaştıracağız. Belediye Başkanı olduktan sonra mevcut işçileri çıkaracak mısınız diye sorula soruluyor. Biz kimsenin ekmeği ile oynamaya gelmiyoruz. İşten çıkarmak yerine biz aksine belediyeye ekstra işçiler alarak Düzce’yi hep birlikte düzlüğe çıkaracağız” şeklinde konuştu.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın işçiler ile bir araya geldiği program da Belediyenin birim müdürleri ve amirleri de katıldı.

 

“BELEDİYENİN YÜZÜSÜNÜZ”

 

Başkan Adayı Bıyık Düzce Belediyesi Hareket Amirliğini ziyaret etti. Şoförler ile bir araya gelen Bıyık, sohbet havasında geçen ziyarette şoförlerin sorunlarını dinledi. Notlar alan Bıyık, “ Sizler Düzce Belediyesinin yüzüsünüz. Sizin çalışma şartlarınızı kolaylaştırma adına gerekli düzenlemeleri yapacağım” şeklinde konuştu.

Şoförleri ziyaretinin ardından Aziziye Mahallesi ve Burhaniye Mahallesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden Bıyık son olarak Yeni Sanayi Sitesinde bulunan Hurdacılar sitesinin ziyaret ederek programını sonlandırdı. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8