Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Düzce’ye Sıçrama Yaptıracağım
AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Seçim manifestomuzda yer alan 11 maddenin her biri, Düzce projelerimizde somut bir biçimde karşılık bulacak” dedi.
Siyaset 8.2.2019 - 17:39:08

Faruk Özlü, Düzce halkına seslendi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim manifestosunda belirttiği gibi, Türkiye’nin her yerinde vatandaşların karşısına ‘memleket işi gönül işi’ diyerek çıkacaklarını ifade eden Özlü, “AK Parti olarak Türkiye’yi el birliği ile geleceğe taşımak için seferber olduk. Biz de Düzce’ye ilişkin projelerimizi 23 Şubat’ta açıklayacağız” dedi.

23 Şubat’ta, 31 Mart’tan sonra start vereceği ve 2023 yılına kadar sürecek gönül belediyeciliğinde Düzce’ye sıçrama yaptıracak projeleri sunacağını vurgulayan Özlü, “Açıklayacağımız projelerimizin temelinde gönül belediyeciliği yer alacak. Ulaşılmayan, yardım eli uzatılmayan, hizmet götürülmeyen hiçbir yer, hiçbir kesim kalmayacak. 23 Şubat’ta açıklayacağımız projelerimizin hepsi; Türkiye’nin gelecek yolculuğunda Düzce’yi öne çıkaracak, farkını ortaya koyacak ve örnek şehir olarak konumlayacak projelerdir. Düzce’mizi yeniden inşa ederken, gönül belediyeciliği ile insanımızı da inşa edeceğiz. Açıklayacağımız her bir proje belki akılla hazırlandı ama ilhamını hep Düzce için atan kalbimizden, gönlümüzden aldı. Memleket aşkımız, Düzce aşkımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Gönül Belediyeciliği” manifestosuyla birebir örtüştü. Ne mutlu bize ki; şehirlerine aşkla bakan, aşkla yaklaşan bir parti olan AK Parti ile Düzce’mize ilişkin hayallerimizi gerçekleştirme fırsatını yakaladık” ifadelerini kullandı.

Seçim manifestosunda yer alan 11 maddenin, Düzce projelerinde somut bir biçimde karşılık bulacağını dile getiren Özlü, “Hizmet ve insan odaklı projelerimiz ile; doğduğumuz, doyduğumuz, hayat bulduğumuz Düzce’mizi parmakla gösterilecek, örnek bir şehir haline getireceğiz. Manifestomuzda yer alan; ‘Şehir planları, altyapı ve ulaşım, kentsel dönüşüm, akıllı şehir uygulamaları, çevreye saygılı yeşil kentler, sosyal belediyecilik, yatay şehirleşme, halkla birlikte yönetim, tasarruf ve şeffaflık, değer üreten şehirler’ gibi ilkeler ve hedefler; AK Parti Belediyeciliğinin temelini oluşturacak. Bu hedeflerin hepsine Düzce’de de ulaşacağız. El ele, gönül gönüle, hep birlikte… Kalbi Düzce için atan tüm kardeşlerimi, 23 Şubat’ta, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’ın da teşrifleri ile projelerimizi açıklayacağımız 18 Temmuz stadyumuna bekliyorum” şeklinde konuştu. 

 

ÖZLÜ, YENİ SANAYİ ÇARŞISI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 

31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi Çarşısı esnafı ile bir araya gelen 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü “AK Parti’nin en güzel projeleri Düzce’de olacak. 23 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’ın katılımı ile projelerimizi açıklayacağız” ifadelerini kullandı.

Yeni sanayi esnafını ziyaret eden Özlü, kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade ederek, “Çok sıcak bir ilgile karşılaştık. Esnafımıza kucaklaşıyoruz, hal hatır soruyoruz, sohbet ediyoruz, dertlerini ve sorunlarını dinliyoruz. Güzel bir atmosfer var, partimize ve şahsımıza güzel bir teveccüh var” dedi.

23 Şubatta açıklayacağı projelerden ipuçları veren Özlü, katı atık entegre tesisi ile Düzce’de çöp sorununun bir daha açılmamak üzere kapanacağını, tesise giren çöplerin organik gübre, enerji ve kuma dönüştürüleceğini söyledi. Düzce’ye çok büyük bir Millet Bahçesi yapılacağını söyleyen Özlü, proje yerini 23 Şubatta açıklayacağını belirtti.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8