Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Erdoğan Bıyık ziyaretlerini sürdürdü
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, ziyaretlerine Düzce Üniversitesi, Düzce Arama Kurtarma Derneği ve ev ziyareti yaparak devam etti.
Siyaset 20.2.2019 - 15:51:01

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret etti.

 

“BİRLİKTE ÇALIŞALIM”

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a çiçek ve çikolata ikram eden Erdoğan Bıyık, Düzce Üniversitesi’nin çalışmaları, Düzce Belediyesi ile Üniversite arasında koordinasyon gibi konularda sohbet ederek, birlikte çalışma sözü verdi.

Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “Düzce Üniversitesi’nin şehrimiz için çok önemli bir değer olduğunun bilincindeyiz. Gördüğümüz kadarıyla Düzce Belediyesi ile üniversite arasında sağlıklı bir iletişim ve çalışma ortamı olmamış. Üniversite öğrencilerinin yaşamış olduğu sorunların giderilmesi adına basit dokunuşlar ile çözüme kavuşturulacak olan konular ne yazık ki Belediye tarafından görmezden gelinmiş. Öğrencilerin yaşamış olduğu sorunları çözüme kavuşturma adına gerekli alt yapıları oluşturduk. Düzce Belediyesini kazandıktan sonra Üniversite yönetimi ile birlikte hareket etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Düzce Üniversitesi ziyaretinin ardından Düzce Arama Kurtarma Derneği Üyeleri ile bir araya gelen Bıyık, dernek üyeleri ile bol kahkahalı sohbet gerçekleştirdi. Bıyık, İstanbul Kartal’da çöken binada göstermiş oldukları başarılardan dolayı Düzce Arama ve Kurtarma Derneğine başarı plaketi takdim etti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde dernek çalışmaları hakkında bilgiler alan Bıyık, Düzce Belediyesi ve şahsı adına dernek çalışmalarına destek olma sözü verdi. Dernek üyeliği formunu dolduran Bıyık, “Sizin üyeniz olarak bundan sonraki çalışmalarınızda sizlere yardımcı olmak isterim. Olaylarda bana da bilgi verin” şeklinde konuştu. Dernek üyesi olan Bıyık’a dernek üniforması hediye edildi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından son buldu.

Düzce Arama Kurtarma Derneği ziyaretinin ardından Aziziye Mahallesinde bulunan bir ev ziyareti ile programına devam eden Bıyık, Aziziye Mahallesi sakinlerinden ve Düzcelilerden destek istedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
DAKE ekibine teşekkürler çalışmaları için
m - 20.2.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8